Karadeniz Pet

allahını seven bi yardım etsin

• Konbuyu başlatan nazmi_sak
  • Başlangıç tarihi
N

nazmi_sak

Guest
öncelikle hayırlı ramazanlar.beyler bayanlar benim bi sıkıntım var allta görmüş oldugunuz beyaz dişi muhabbet kuşu hakkına bir kaç şey soracağım bu mubişimin ceresi 1 sene önce maviydi 3 ay önce pembe şimdi ise kahverengi oldu ya eminim bu erkekti nasıl birden böyle ceresi kahverengiye döndü hayret ediyorum tavırları hareketleri bile erkek gibi ne bilim kızışma dönemi oldugundan tünege sürtünüp duruyor dişi böyle yapar mı az önce bi erkek muhabbet kuşu getirdim resimdeki yeşil olanı ilk başta anlaştılar ama şimdi hiç anlaşamıyorlar bi el atın bi yardımda bulununda ona göre hareket edeyim bende
[url=http://bit.ly/c25MCx][/URL]

kardeş senin beyaz dişi ceresi normal bir şekilde değişim geçirmiş, farklı bir mutasyon olduğu için bu tür cere değişimleri normal, ayrıca kuş kızışmış yeşil kuş erkek 2 hafta sabret kanlı bir kavga yapmazlarsa anlaşırlar ayrıca kafese yuvalık tak

ya şöyle bi sıkıntı var bu erkeği daha yeni olgunluğa erişmiş bi dişinin yanından alıp bu dişinin yanına koydum dediğim gibi ilk dakkalar anlaşıyorladı ama sonradan bozuştıular dişinin tünekle oynaşması normal bi tavır mı ben ilk defa rastlıyorum dişide böyle

kuşunuz parçalı bir kuş olduğundan ilk başta cinsiyetini karıştırmış olabilirsiniz. zamana bırakın anlaşacaklardır.

Parçalı lutino albinolarda böyle cere renk değişimi yanar dönerli olur normaldir dişi :)