Karadeniz Pet

Allahını seven yardım etsin

• Konbuyu başlatan LimonYeşil
  • Başlangıç tarihi
L

LimonYeşil

Guest
Lütfen Acil Yardım :( !!

yardım edin bana limona birşeyler oluyorr kafayı yedi yahu aşırı mutlu aşırı sevincli hiçbi sıkıntı yok yanı ucuyor ötüyor zıpzıp birşey yerınde duramıyor falan cik cik ötüyo yanı uzun lafın kısası aşırı rahat yanı bi sorunu yok gibi ama ara sıra ızlıyorum kafasını sallayıp yem çıkarıyor tabiri caizse yem kusuyor ben hasta sandım falan ama hiç bir durgunluk yok böyle halsizlikte yok cıvıl cıvıl sizce ne olabilir yem neden çıkarıyor ? allahınızı severseniz yardım edin ona bişi olmasın :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu şekilde bir konu açarsanız, insanlar okumak istemezler. Konularınızı daha dikkatli açın lütfen, konunuzu özetleyen bir başlık olsun konu başlığınız.

konuyu nasıl silicem ?

Bu seferlik bir istisnadır diyerekten silmeyelim, bu arada kuşunuzun birşeyi yok yavruluktan olgunluk dönemine giriyorsa kızışma dönemine doğru ilerliyordur. Yani bir de tam alışmıştır sizlere, hiç bir yabancılık çekmeyen muhabbet kuşları tarif ettiğiniz şekilde olur.

ya tevfik abi :) çok korkuyorum bi görsen yerinde duramıyor kafese koyuyorum tabana inip kafasını kaldırıp bi oyana koşuyor bi bu yana deli gibi :) kusunca falan çok korktum hem yiyor hemde çıkarıyor 3 tane yemi karıştırmıştım ondan olabılırmı ? konuşturucu yem ve normal bonnie yem ?

Öncelikle şunu söylemeliyim ki konuşturucu yem diye birşey yoktur sayın hocam :) Eğer bir çok ürünü "yem, mama, vitamin, kum, vb." şeyleri tüketti ise kusma gibi bir olasılık olur diye tahmin ediyorum. Eğer yanlış bilgilendirmede bulunuyorsam arkadaşlar yardımcı olsunlar saat 08:00 'dan beri bilgisayar başındayım, iyi geceler diliyorum.

kafeslerine kum koy.. Ayrıca kalamar kemiğini de eksik etme

Geri