Karadeniz Pet

ALLAH'ınıza Kurban Gine 6 Yumurta :D

Adem HEND@N

Meraklı Üye
Selamun Aleyküm. Kuluçkada olan çiftim bugün itibariyle 6 yumurta yapmış :D Kafesi temizlerken yuvalığı kontrol ettim ve 6 tane var :D ama altına almakta zorlanıyor sanki yoksa benmi yanılıyorum rahat alabilirmi ? Bu arada popo su şişti kuşun top gibi 7 mi geliyor ? :D
8lvGNd.jpg
[/url][/IMG]

MaşALLAH demeyi unutmayalım :)

Aleykümselam.Hayırlı olsun.Allah c.c. tamamını erdirsin.(6 yumurta yapana kadar kafesi hiç temizlemediniz mi)

Aleykum selam Maşallah hayırlı üretimler olsun. Erkeğin rengi hoşuma gitti foto mu yanıltıyo bilmiyorumda tatlı bi rengi var :)

Aleykum selam Maşallah hayırlı üretimler olsun. Erkeğin rengi hoşuma gitti foto mu yanıltıyo bilmiyorumda tatlı bi rengi var :)

Saol kardeşim :) Biraz Fotoğraf yanıltıyor sanırım ama öyle :) Biraz daha parlagı ama öyle :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

@Levent ACAR [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] abi kuşun poposu top gibi7. yumurtamı geliyor ?

maşşallah hadı hayırlısı bakalım ıns hepsı dolu cıkar

maşallah hepsi sağlıcakla doğarlar.. hayırlı üretimler

Ve aleykum us selam olabilir 7 de gelir 8 de fakat önemli olan dolu çıkıp buyutmesi 4 5 tane büyütür inşaallah

Ve aleykum us selam olabilir 7 de gelir 8 de fakat önemli olan dolu çıkıp buyutmesi 4 5 tane büyütür inşaallah

Abi şahsen ben 7. 8. olmasını istemiyorum yatmakta zorlanıyor bugün dedim elimi yuvalıgın içine sokim kaçmıyor parmagımı gagasının içine alıyor ama ısırmıyor sert yani uysal ama yumurtalardanda kalkmıyor napayım ?

Hiçbir şey yapma kendi haline bırak Karışma hiç yumurtalardanda kaldırma maşallah

Masallah diyelim.Siz gerekli bakimi yapin gerisini kuşa birakin.

E2281TK cihazımdan gönderildi

Maşallah...

Hiçbir şey yapma kendi haline bırak Karışma hiç yumurtalardanda kaldırma maşallah

Tamam abi saol :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:39 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

Hayırlı uğurlu olsun

Masallah diyelim.Siz gerekli bakimi yapin gerisini kuşa birakin.

E2281TK cihazımdan gönderildi

çok güzel bir çift

Hepinize Teşekkür ederim abilerim :)

Geri