petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Almalı mıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Üretimi bırakan bir abinin son yerli çifti 60 tl. Ben 50 ye alırım diye düşünüyorum. Hobi amaçlı yapıyorum. Kuşlar 1,5 yaşında ve kızışkın daha önce defalarca yavru alınmış. Bu çifti alırsam ileride elimden çıkarmak zor olabilir diye düşünüyorum. Zarar etmek istemiyorum alacağım yavrularla kârâ bile geçebilirim. Sorun takım üretimi kesince elimdeki kuşları nasıl elden çıkarabilirim?(Ücret önemli değil)

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merak etme o takım kendi parasını kat kat çıkarır yavrulardan eğer dediğin gibi 1.5 yasındalarsa .

3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    1.5 yaşındaysa sıkıntı olmaz yavrularıyla fazlasını çıkarır 50 tl ucuz almanı tavsiye ederim birde kaç kuluçka ve kaç yumurta ve kaç tane yavru çıkmış kuluçka geçirmesi önemli değil dolu olması önemli.

Sayfayı Paylaş