Karadeniz Pet

Amatör oyun parkı çalışması

eray81

Yeni Üye
Alışveriş sitelerinde aynı boyutlardaki muhabbet kuşu oyun parklarının fiyatlarının minimum 50 tl olduğunu görünce kendim yapabilir miyim acaba dedim.Taban malzemesi olarak evdeki kullanılmayan ahşap tepsiyi kullandım :) Sonuçta 5 kuruş bile vermeden amatörce bişeyler yapmaya çalıştım.Umarım beğenirsiniz :)

Çok güzel olmuş baya emek vermişsiniz gibi duruyor. Emeğinizin karşılığını alıyormusunuz, kuşunuz oynuyormu bari.

Dün ilk günüydü alışması zaman aldı..Şimdi üzerinden inmiyor :)

MaşAllah gayet güzel olmuş ustam. Salıncak rahat sallanabiliyorsa sıkıntı yok. Sallanamıyorsa kancaların yerine zincir koyun derim. Malûm salıncağı çok severler bu keratalar.

MaşAllah gayet güzel olmuş ustam. Salıncak rahat sallanabiliyorsa sıkıntı yok. Sallanamıyorsa kancaların yerine zincir koyun derim. Malûm salıncağı çok severler bu keratalar.

Yok yok gayet güzel sallanıyor. Sıkıntı yok.Teşekkür ederim..

başarılı bir çalışma geliştirilebilir diye düşünüyorum benimde buna benzer planlarım var bakalım.

gerçekten güzel olmuş bende böyle birşey yapmayı düsünüyorum ağacları neyle deldiniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:10 --

upss . . . .

Teşekkür ederim.Matkapla deldim ahşap ucuyla.Askı vidalar ise elle bile geçiyor büktükçe..

eline sağlık güzel olmuş :)
emeğin ürünü ne güzel...

Dediğiniz gibi piyasada böyle tarz oyun sahaları var ve fiyatları gerçekten çok yüksek rakamlarda.Eray bey süper olmuş ellerinize sağlık.

ooohooo daha ne olsun bundan iyisi Şam'da kayısı oda minumum 50 tl ymiş :)
ellerine sağlık

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar..İnşallah sizlerin de paylaşımlarıyla daha iyilerini yaparız..

Muhabbet kuşuma oyun parkı yapmak istiyorum ne yapmam gerektiğini biliyorum

Muhabbet kuşuma oyun parkı yapmak istiyorum ama ne yapçağımı bilmiyorum bana yardım eemisiniz kuşum 2 tane var bir türk biri ingiliz bana resimli oyun parkı yapılışı gösterirmisiniz. :( :( :(

Geri