Karadeniz Pet

Amatör Üretici - Yardım Edermisiniz

sametbalat

Yeni Üye
Ev ortamında ses olsun neşe katsın diyerek bir muhabbet kuşu satın aldık fakat daha sonra bu ise baya merak saldim ve yanina simdi bir eş aldim ciftlesmeleri için yapmam gerekenler hakkında profesyonel arkadaşlardan yardım istiyorum

wzGXY4.jpg
[/url][/IMG]

kafesiniz sanırım yuvarlak olanlardan öncelikle geniş ve dörtgen şekilli kafeslerden alınız

Kuşların rahatsız olmayacağı sakin bir yerde tutunuz. Ayrıca kuşunuz en fazla 6-7 aylık gibi geldi bana. Biraz daha zamanınız var.

Kuşların yaşları uygun mu çiftleşmeye..
plastik tünek yerine ahşap tünek takmalısın
gaga taşı kalamar kemiği koymalısın
mama yapmalısın
onları yalnız bırakmalısın :D

Ahşap yuvalarını temin ettik yaş konusuna gelecek olursak ikisi de 1 yaşında veya üzerinde - Gaga taşı var ama neyden yapılmıstır bilmiyorum açıkcası :)

Mama yapmaya da yeni başladık pek sevmediler sanki yemlerini yemeye devam ediyorlar

Bu kafeste de yavru alabilirsiniz çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum bir de tam çeker misiniz.. Tünekleriniz tahta tünek olsun kalamar kemiği takın her şey gönlünüzce olsun

Bu kafeste de yavru alabilirsiniz çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum bir de tam çeker misiniz.. Tünekleriniz tahta tünek olsun kalamar kemiği takın her şey gönlünüzce olsun

Yarın Tam bir görüntü paylaşırım şuan kuşLar evde :) inşallah yavru verirler de istediğimiz gibi oLur :)