petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Amca (rozella papagani)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Poyraz KURT tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Slm gecenlerde evime konuk olan papaganimin sahibi cikmadi bende evde beslemeyi dusundum cok guzel bi otusu ve renkleri mevcut suan kucuk bi kafeste yarin sabah ilk isim ona kafes almak olacak yorumlarınızı bekliyirum

2. MRTKZL

MRTKZL Member

Beğenileri:
    3
    Maşallah evcil mi

3. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    3gun once evime misafir olarak camdan iceriye girdi bileziyi var ama siysoguk duruyor bana ibs ileride iyi anlasiriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Yeni kafesiyle cok mutlu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:56 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Kuyruğuna yabirşey saldırmış yada birileri yakalarken koparmış :D.Ama olsun sonuçta sizde.Emin ellerdedir.

5. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Atnen baba geldigide kuyrugu yokdu ama ins cikar bakalim bugun mama yaptim hrpsini butirdi meyvayi cok seviyor marula deliriyir guzrl sakin bir otusu var

Sayfayı Paylaş