Karadeniz Pet

an itibari ile yavru sayısı 3 oldu

berkecakil

Meraklı Üye
allah bu mutluluğu herkese nasip etsin. 3. yavrudan sonra erkeği çok düşünceli gördüm. nasıl besleyeceğiz diye düşünüyor galiba. 8 tane yumurta yaptı dişi kuşum ilk yumurtaları olmasına rağmen 8 ide dolu. yalnız 4 yavru yumurtayı kıramadı.sanırım içinde öldüler. bende zamanı gelen yumurtayı avucumun içine aldığım ılık suda 3- 5 saniye gezdirdim her tarafı ıslansın ve yumuşasın diye sanırım çok yararını gördüm.

Uzun ömürlü olurlar inşallah..

hayırlı olsun kardesş valla bi ben beceremedim sanırım yavru alma işini bendede 3 çift var bi çift yavru 5 ay bekleriz artık ama diğer 2 çiftten daha yavru alamadım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

allah bu mutluluğu herkese nasip etsin. 3. yavrudan sonra erkeği çok düşünceli gördüm. nasıl besleyeceğiz diye düşünüyor galiba. 8 tane yumurta yaptı dişi kuşum ilk yumurtaları olmasına rağmen 8 ide dolu. yalnız 4 yavru yumurtayı kıramadı.sanırım içinde öldüler. bende zamanı gelen yumurtayı avucumun içine aldığım ılık suda 3- 5 saniye gezdirdim her tarafı ıslansın ve yumuşasın diye sanırım çok yararını gördüm.

Hayırlı olsun Allah nazarlardan saklasın yavrucakları. Bizde bekliyoruz inşallah yeni çıkacak yavruları Allah ' ın izniyle gelecekler inşallah. :)

Geri