Karadeniz Pet

An itibariyle galatasaraylılar

veysel boz

Meraklı Üye
Maç sonucu galatasaraylı arkadaşlar ve kuşları :) :)

Mizah amaçlıdır galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim

Bu arada kuşlara alkol zararlıdır örnek falan alıp kuşa rakı sofrası kurmayın aman deyim :)

Son düzenleme:
Yeri değil komikte değil usta.İyi akşamlar.

Yeri değil komikte değil usta.İyi akşamlar.

Yeri neden olmasın arada mizah ve gülümsemek lazımdır diğer arkadaşlarında paylaşması dileğiyle. Size komik gelmemiş olabilir gülmek zorundada değilsiniz iyi akşamlar dilerim hüseyin bey :)

Galatasaray bitti demeden hiç bir zaman bitmez dostum Beşiktaşlısın anlaşılan tebrik ederiz

Yeri neden olmasın arada mizah ve gülümsemek lazımdır diğer arkadaşlarında paylaşması dileğiyle. Size komik gelmemiş olabilir gülmek zorundada değilsiniz iyi akşamlar dilerim hüseyin bey :)

Dediğim gibi yeri değil.Goy goy yapılacak platformun burası olmadığı kanısındayım.
Spor,siyaset gibi konular şaka dahi amaçla olsa kullanılmamalı.
O halde her maçtan sonra komik yada değil caps ler paylaşalım burasıda yol geçen hanına dönsün.
Şahsi fikrim üzerine alınma.

Vallahi ne diyeyim çok güzel olmuş tabi herkesin espiri anlayışı farklı bence espiri anlayışına ters dusenlerin soğuk yorum yapması yanlış madem gulmemissiniz bari yorum atıp moral de bozmayın saygilar

Dediğim gibi yeri değil.Goy goy yapılacak platformun burası olmadığı kanısındayım.
Spor,siyaset gibi konular şaka dahi amaçla olsa kullanılmamalı.
O halde her maçtan sonra komik yada değil caps ler paylaşalım burasıda yol geçen hanına dönsün.
Şahsi fikrim üzerine alınma.

Beşiktaşlı veya galatasaraylı değilim koyu bir fenerbahçeliyim biraz moralim bozuktu Paylaşayım dedim belki benim gibi gülmeye ve biraz morale ihtiyacı olan arkadaşlarda vardır diye bunların dışında bir amacı ve başka bir fikri olmayan bir paylaşımdı. Şahsi görüşünüze ve fikrinize saygı duyuyorum benim şahsi fikrimde bence arada gülmek iyidir :p

Geri