petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Android İşletimi Bilgisayara Uyarlama

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, bir şey öğrenmek istiyorum. Bunu daha önce yapan arkadaşlar özellikle cevap verirler ise çok memnun olurum. Benim evimde akıllı hiç bir teknoloji ürünü mevcut değil, bir tek masaüstü bilgisayarım var ve ben bilgisayarıma andorid işletim sistemini kurmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygı ve Sevgilerimle.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

Uzun bir süre sonunda Android'i kurduk ve bilgisayarda sanal bir makine oluşturduk. Whatsapp, viber, oyunlar vs. hepsi çalışmaktadır. Ayrıca bütün fonksiyonları da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Hayırlı uğurlu olsun Tevfikçim.
    Ne kullandın? Teferruatlı değilse paylaşır mısın?

3. Tevfik AKTUNÇ

Levent ağabeyim, bir arkadaşım bağlandı bilgisayarıma ve kendisi halletti. Yaklaşık 2 saat 15 dakika falan uğraştı. Video'ya alacak, video'ya aldığında daha kısa sürer. Ben buraya da eklerim zaten nasıl yapılacağını, çok şükür bir çok işimi hallediyorum artık Android sistem ile.

4. Sinan ÇELİK

Güle güle kullan ilk defa duydum :S

5. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Vallaha önceleri basit oyunları (Commodore, Amiga vb..) PCde oynamak için emülatörler vardı kullandığım. Muhtemelen bu da onun gibi bişi.

6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
  7. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Andoid-x86'da kasıt 32 bit işletim sistemi için midir?
    64 bit işletim sistemi kullanıyorsak ne olacak?

8. Tevfik AKTUNÇ

Sinan bey teşekkür ederim, dediğim gibi anlatımı yaptığında burada anlatacağım.
    Levent ağabeyim anlatım yapılsın da bak gör nasıl olduğunu :) Çok teferruatlı birşey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:49 --

Muhammet onlarla hiç alakası yok, benim bakmadığım yer kalmadı ama yok olmuyor..
    64 bit kullanıyorum Levet ağabey sorunsuz çalışıyor :)

9. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

driver ları nasıl hallettiniz? androide uygun muymuş?

10. Tevfik AKTUNÇ

Android sürümde sadece bit seçenekleri var 64 bit'i indirip programla entegre edildiğinde sorun yaşanmıyor. Diğer programlarda ekran kartı güncellenmesini istiyor fakat bunda öyle bir problem yok. Dediğim gibi buraya konu açacağım herkes yararlansın bu güzellikten :)

11. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Tevfik kardeşimin eklediği resimde ayrı bir işletim sistemi değil, windowsta çalışan program gibi duruyor.

12. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Levent abi zaten windows isletim sistemin kaliyor. Bilgisayarin isletim sistemini android yapmiyoruz :) Ayrica bir program gibi dusunun o sekilde yukleniyor android.

13. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Tamam da verdiğin linkteki açıklamayı okudum orada bilgisayar açarken sistem seçimi yaptırıyor. Ben öyle anladım yani.. Uzman değilim ama .))

14. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Bu arada Tevfik kardesimin masaustunde birsey dikkatimi cekti. Kardesim sen ne anlarsin KANTIR SITRAYK'DAN :D :D

15. Tevfik AKTUNÇ

Muhammet seni kantir diye oynarım ben biliyon :D Server verecem akşam gelirsin map'a :)

16. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Tamam kardeşim.

Sayfayı Paylaş