Karadeniz Pet

Android Uygulaması

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Sevgili abilerim, ablalarım, kardeşlerim;

bir karar aldım, umarım beğenirsiniz, her geçen gün büyüyen sitemizinde bir Android uygulaması olması gerektiğini düşünüyorum ve bu nedenle çalışmalara yavaş yavaş başlamayı düşünüyorum, bir yola girdik Allah utandırmasın diyelim... :)

Not: Sizinde bildiğiniz üzere öğrenci olduğum nedeniyle YGS LYS sınavlarım bulunmaktadır, bu nedenle uygulama için yoğun bir çalışma vaktim olmuyor, bu sebeple ne zaman boş vakit bulsam o zaman ilgileniyorum... Yaklaşık on hafta süreç ile haziran ayına kadar bitirmeyi planlıyorum, kolay bir iş değil bu yüzden uzun bir süre... Hepinizin ilgi ve sabrına teşekkür ediyorum...

Projemizi oluşturduk, hadi hayırlısı... :)

31gWg2.jpg

Son düzenleme:
Tebrikler Emrehan kardeş,helal olsun.

Bence uygulama yapasıya kadar forum'a Tapatalk eklenebilir, hem Tapatalk daha güzel :)

Teşekkür ederim... :)

Son düzenleme:
:D vallaha geçen düşündüm keşke birisi yapsa dedim :D Allah razı olsun şimdiden :D

Teşekkürler arkadaşlar... :)

Son düzenleme:
Hadi bakalım hayırlısı

Sabırsızlıkla bekliyorum
hadi kolay gelsin
biri tapatalk mı dedi
sağ kulağı sol elle göstermek
yani

Allah razı olsun :)

objective c efsane bi dildir :D kimi görsem sinirden kuş gibi kabarmış küfürler ediyor sürekli. meşhur bi laf vardır; apple yazılımları son kullanıcı için ne kadar stabil, ve kolay kullanım sağlıyorsa, yazılım geliştirici için bir o kadar eski, dandik, saç baş yoldurandır diye. sen java mı kodluyorsun?

objective c efsane bi dildir :D kimi görsem sinirden kuş gibi kabarmış küfürler ediyor sürekli. meşhur bi laf vardır; apple yazılımları son kullanıcı için ne kadar stabil, ve kolay kullanım sağlıyorsa, yazılım geliştirici için bir o kadar eski, dandik, saç baş yoldurandır diye. sen java mı kodluyorsun?

Evet java kodluyorum fakat diğerlerindende bilgim var... :)

Son düzenleme:
C# kodu ile yazılıyorsa bende destekleyebilirim abi :)