Karadeniz Pet

Aniden gelen ciyaklama

Ozan Demir

Paylaşımcı Üye
Vee sonunda beklediğim an 3. Kuluçkamın ilk yavrusu 10 ocak 23:20 de gözlerimin önünde gözlerini hayata açtı ve annesi kursağını doldurdu daha 4 yumurtam daha var darısı diğer arkadaşlara :)

yry9yvu5.jpg

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Son düzenleme:
Hadi gözün aydın o zaman..

Hayırlı olsun hocam.

Çok teşekkürler yarın resimleri atarım.şimdi taze anne lousa da stres yapmasın :D

hayırlı olsun bu arada 09 ocak :) sağlıklı sıhhatli büyüsün işallah :)

Hayırlı ve Uğurlu olsun :) Kanları annesine çeksin inş :)

hahah iyiymiş :) sende gün 22 de bitiyor yani :)

bende mi öyle yapsam ama daha yumurtaların zamanı var benim :)

Valla yarın sabah mamayı dayıyacam babsya :) yumurtaların çıkmasından 1 gün önce vitamine de başladım bakalım sağlıklı olacaklar mı gece gözüme çok küçük göründü sabah bir daha bakmak lazom :) senin yumurtalar kaç günlük oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

işallah dostum... mama falan mi verdin...

Daha öncede konuştuk valla hiç birşey vermiyorum çiftleşmeyi gördüğüm zaman başlıyorım mamaya :)

Valla yarın sabah mamayı dayıyacam babsya :) yumurtaların çıkmasından 1 gün önce vitamine de başladım bakalım sağlıklı olacaklar mı gece gözüme çok küçük göründü sabah bir daha bakmak lazom :) senin yumurtalar kaç günlük oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Daha öncede konuştuk valla hiç birşey vermiyorum çiftleşmeyi gördüğüm zaman başlıyorım mamaya :)

benım erkek kuşun ceresi daha mor hafifden mavi ye dönüyor...

Geri