Karadeniz Pet

Aniden gelen ciyaklama

Valla yarın sabah mamayı dayıyacam babsya :) yumurtaların çıkmasından 1 gün önce vitamine de başladım bakalım sağlıklı olacaklar mı gece gözüme çok küçük göründü sabah bir daha bakmak lazom :) senin yumurtalar kaç günlük oldu :)

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Daha öncede konuştuk valla hiç birşey vermiyorum çiftleşmeyi gördüğüm zaman başlıyorım mamaya :)

ilk yumurta 8 son yumurta 1 günlük :)

ilk yumurta 8 son yumurta 1 günlük :)

İyi.İyi 10 gün kalmış :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

ilk defa yapacak olan kuşlar bahar ayinda yapiyormuş diye duydum yavru iken vardi bende bu kuşlar...

Onu tam bilmiyorum.da ilk kuluçkadan fazla verim bekleme :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

evet bakalım ne yapacaklar. ilk kuluçkaları bide

valla yumurta yapsinlarda varsin yavru olmasin dostum... 2 tane cıksa yavru o bile yeter bana

Ooo işin çok zor çok acemi oluyorlar allah kolaylık versin :)

yavruluktan büyütmedim belki dişi daha önce kuluçka geçirmiştir bakalım ne olacak sonuç ama şu ana kadar dişi çok profesyönel ilerliyor. yuvalık tertemiz hep dışarı pisliyor. yumurtalar hep ortada arada bir çeviriyor sesi geliyor. bakalım kısmet artık.

senin konuyuda baltalamayalım. sağlıklı büyürler işallah

yavruluktan büyütmedim belki dişi daha önce kuluçka geçirmiştir bakalım ne olacak sonuç ama şu ana kadar dişi çok profesyönel ilerliyor. yuvalık tertemiz hep dışarı pisliyor. yumurtalar hep ortada arada bir çeviriyor sesi geliyor. bakalım kısmet artık.

senin konuyuda baltalamayalım. sağlıklı büyürler işallah

Estağfurullah hocam ben takmam öyle şeyleri, acemi yanları orda olmuyor zaten yumurta çıktıkdan sonra belli olur nasip :)

Estağfurullah hocam ben takmam öyle şeyleri, acemi yanları orda olmuyor zaten yumurta çıktıkdan sonra belli olur nasip :)

dediğin gibi nasip artık. bakalım ciyaklama duyacakmıyız bizde :)

işallah :)

Gözünüz aydın. Diğer yavruları da sabırsızlıkla bekliyoruz :)

darısı başımıza

Hayırlı olsun. Yalnız yuvalık çok küçük. Sırf bu yüzden 10 dan fazla yavru kaybettim. İnşallah sizde böyle bir sıkıntı olmaz sağlıklı bir şekilde büyürler.

Geri