Karadeniz Pet

Anılar.. Onun adı HERA..(YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bu akşam fotoğraflara göz gezdirirken bu fotoğrafımla karşılaştım. Bilindiği gibi benim güvercinlerim muhabbetkuşlarım balıklarım kanaryalarım horoz ve tavuklarım var ama imkansızlık nedeniyle köpek bakamıyorum :( yer sıkıntısından dolayı. Askerliğimi kısa dönem olarak yaptım ve bizim zamanımızda disiplin ceza ve tutuk evi vardı komutanımız beni oraya gardiyan olarak görevlendirdi ve orada yazıcı olmuştum. Disko ya ilk gittiğimde tedirgindim Astsubay sorumluydu oradan içeri girdim baktım akvaryum çok sevindim :) her sabah yemlememi söyledi hep ben ilgilendim vakit geçirdim. Diskonun köpekleri ile de kimse ilgilenmiyordu 1 Golden 1 Kangal ve 3 Alman kurdu vardı. Ama bu Hera.. Onun yeri bende bir başka. O kadar çok seviyordukki birbirimizi saniye ayrılmazdı benden. Nöbetlerimizi hep beraber tuttuk yağmurda çamurda dışarda üşümesin diye kulubeye alırdım Ve ben biriyle sohbet etsem hırsından kininden değil kıskançlığından saldırırdı :) Disko kapandı ve Herayı başka bir birliğe gönderdiler çok üzülmüştüm onu hiç unutmayacağım ve hep kalbimde yaşayacak

,

Maaşallah güzel anılar resmetmişsiniz :) hayvan sevgisi başka ama bağ kurmak bambaşka oluyor.

O kadar canlı baktım köpeklerin gerçekten yeri ayrı. Sadakati karşılıksız sevgileri bir başka. Işallah kendi imkanın olur ve uzun süre bu duyguyu paylaşacağın bir dost edinirsin

Askerde bile eğlence/hobi/zevklerinizden ayrı kalmamış olman ordada senin ilgine muhtaç canlılar olduğundandır sanırım. Askerliğin boyunca sen onların onlarda senin dostun olmuştur.Maşallah.

Askerde bile eğlence/hobi/zevklerinizden ayrı kalmamış olman ordada senin ilgine muhtaç canlılar olduğundandır sanırım. Askerliğin boyunca sen onların onlarda senin dostun olmuştur.Maşallah.

Aynen öyle çok güzel bir askerlik geçirmiştim hatta öyle güllerimiz vardıki aynı kökten hem beyaz hem kırmızı hem pembe gül çıkıyordu yani Dünyadaki cennet deseler yeridir

Köpek beslemek cidden cok farkli bir deneyim.
Birde aradaki bağ cok kuvvetli oluyor.
inşallah şartlar oluşur ve tekrar köpek besleme imkanınız olur.

Çocukken de beslerdik ama Hera gibisi olur mu bilmem o bambaşkaydi

maşallah çok güzelmiş bende hastasıyım ama yer sıkıntı malesef

MaşaALLAH abim çok güzel bendede yer var apartmanda bir kişi den izin yok yavru kopek almistim zehirledi adam ALLAH onun yanina birakmasin inşaALLAH.

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Super goruntuler ustam..Kopek gercekten cok sadık oluyor..Dedigin gibi ahh imkanlar el verse de besleyebilsek..

Güzel anılarınız olmuş Hera ile,bakışları ile "ben senin dostunum" diyor adeta...