petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara (Batıkent-Çankaya civarı) yavru erkek Rainbow arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve huseyinvurur tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. huseyinvurur

Beğenileri:
    1
    Merhabalar yeni evlenip kuşlarımı yanıma aldığımdan dolayı aileme yeni bir yavru hediye etmek istiyorum yavru ve erkek bir rainbow düşünüyorum (özellikle sarı lacivert) benim yada ailemin evine yakın olursa da muhteşem olacak ondan Batıkent ve Çankaya yazdım ama semt çok da önemli değil şimdiden çok teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

Konu Güncel arkadaşlar

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlısı olsun. İnşallah aradığını en yakın sürede bulursun. Ama imkanları biraz daraltmışsın. Rainbow yavru bulmak zor mesele biliyorsun.

3. huseyinvurur

Beğenileri:
    1
    Çok teşekkür ettim, yavru kısmet olursa senelerce ailenin ferdi olacak hani almışken içimize tam sinsin o acıdan rainbow şart değil içimize sinsin yeter

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Rica ederim. İnşallah aradığını en yakın sürede bulursun. İlla ki sarı lacivert bakıyorsan; sarı suratlarda işini görecektir.

5. huseyinvurur

Beğenileri:
    1
    Kuşu aldım teşekkürler herkese

Sayfayı Paylaş