Karadeniz Pet

Ankara Bayan Muhabbet Kuşu Üreticisi

Nilgün Çelik

Yeni Üye
nWPpk0.png

Merhabalar,

Aranıza Ankara Eryaman'dan katılmaktayım. Muhammet ÇELİK'in eşiyim. Eşim artık kuşlara pek fazla vakit ayıramadığı için bizzat 10 çift muhabbet kuşuyla ben ilgilenmekteyim. Temizliklerinden tutunda, mamalarını verme, yemlerini verme, vitaminlerini verme, sularını günlük değiştirme, yavruların kontrolü vs. aklınıza kuşların bakımıyla alakalı ne geliyorsa tek başıma yapmaktayım. Muhabbet kuşlarını çok seviyorum. Onlarla vakit geçirmek beni çok mutlu ediyor. Ve mutlu olduğum işle uğraştığım için de ayrıca keyif almaktayım. Bir insan ne ile mutlu oluyorsa onu yapmalı bence. Şuan için 10 çift çekoslovak muhabbet kuşum bulunmakta. İlerleyen süreç ne gösterir bilemeyeceğim fakat Allah nasip ederse ilk hedefim eşimin eskiden beslemekte olduğu show jumbo ırkına sahip olmak ve show jumbo üretimi yapmak.

Şuan hamileyim ve buna rağmen kuşlarla ilgilenmemeyi bir saniye olsun aklımın ucundan geçirmedim. Aksine Allah nasip ederse doğacak kızımızı da hayvan sevgisiyle büyütüp onunda ileride annesi gibi muhabbet kuşu üreticisi olması için elimden gelen tüm fedakarlığı yapacağım. Belki aranızda evli olup çocuğu olan arkadaşlar vardır. Lütfen sizlerde çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılayın.

Hepinize iyi forumlar diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.
Nilgün ÇELİK

Son düzenleme:
Sizi gönülden tebrik ederim.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Hoşgeldiniz Nilgün hanım.
Sizleri aramızda görmekten bahtiyarız.
Yalnız merak ettiğim yavruları sahiplendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Hoşgeldiniz Nilgün hanım.
Sizleri aramızda görmekten bahtiyarız.
Yalnız merak ettiğim yavruları sahiplendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?
Hoşbulduk teşekkürler. Sorunuzu tam olarak anlayamadım. Nasıl yani ?

Resimlerini görebilir miyiz kuşların ?
Elbette görebilirsiniz. Buyrun altta yer alan linkte satış konum mevcut. Ayrıca hobihanemin fotoğraflarını haftasonu sizlerle paylaşacağım.

Satış Konum : http://www.muhabbetkusu.com.tr/adview/ankaradan-bayan-ureticiden-sahiplendirilecek-yavrular.59110/

pet shopa mı veriyorsunuz yavruları yoksa ilanlar ile mi sahiplendiriyorsunuz demek istemiş idim.
Açıkçası pet shoplara verme taraftarı değilim ve şuana kadar hiçbir yavrumu da pet shop'a vermedim. Zaten ilana koyduğum yavrularım kolay bir şekilde satılmakta.

Satış Konum : http://www.muhabbetkusu.com.tr/adview/ankaradan-bayan-ureticiden-sahiplendirilecek-yavrular.59110/

Nilgün hanım aramıza hoşgeldiniz.. mubişler bir harikadır zaten.. kendi çocuğunuzda sağlıkla sıhhatle dünyaya gelir inş..

Çocuk yetiştirmek , kuş beslemeye benzemiyor . Çocuk olunca kuşlara olan ilginiz ister istemez azalacaktır. Benden söylemesi...

Nilgün hanım aramıza hoşgeldiniz.. mubişler bir harikadır zaten.. kendi çocuğunuzda sağlıkla sıhhatle dünyaya gelir inş..
Hoşbulduk teşekkürler. Amin çok sağolun.

neden bayan diye vurguladınız çok merak ettım.

düzenleme: Ankara Muhabbet Kuşu Üretici Değilde Neden Ankara Bayan Muhabbet Kuşu üreticisi

Üreticilerin çoğu erkek olduğundan ve piyasada çok nadir bayan üretici olduğundan bizzat oraya dikkat çekmek istedim.

Çocuk yetiştirmek , kuş beslemeye benzemiyor . Çocuk olunca kuşlara olan ilginiz ister istemez azalacaktır. Benden söylemesi...

Elbette çocuk yetiştirmek kuş beslemeye benzemiyor. Fakat çocuğum olduğunda kuşlara olan ilgimin kesinlikle azalacağını düşünmüyorum. Ve hiçbir şekilde bu zamana kadar ki hassasiyetimden taviz vermeyeceğimden adım kadar eminim.