Karadeniz Pet

Ankara' daki sahtekarlar...

• Konbuyu başlatan Emre TURAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emre TURAN

Guest
Arkadaşlar herkese selam. Bugün biraz bu ulustaki kuş pazarından bahsedeceğim size. Orada esnaf olan bir tanıdığı olan filan varsa aranızda çok özür dilerim ama o pasaj baştan aşağıya sahtekarlar ve dolandırıcılarla dolu.
Ulus kuş pasajı girişte ilk dükkan. Gençten bir çocuk. Ama şunu söyleyim yalancının önde gideni. Erkeği tüye girmiş çiftimi götürdüm değiştirmeye, iki gün sonra bıraktığım kuşların yuvalığına yumurta koymuş, dişi de refleks olarak yumurtaya yatmış, bu çakal da kuşların kafesinin önüne yumurtalı yazmış 250 TL ye satıyor. Bunun dışında ben bu adamlara tam 5 kere değişime gittim. Kuşlarının hepsi boktan! Çok özür dilerim sizlerden. Ulus kuş pazarından kuş almayı düşünen varsa vazgeçsin, o sahtekarlara para kazandırmayın!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulus'tan sadece malzeme alınır.(O da sen fiyatını biliyorsan yoksa kazıklıyorlar)
Bunun yanında hayvana değer vermeyen müsteriyi dar bogaz eden ya da suratına dahi bakmayan esnaflardır.
Sağdaki girişte en sonda sağda bi dükkan var oranın hayvanları temiz.
Arada bi balık alırım ordan.Kafesimi de ordan aldım.

Son düzenleme:
Sahtekar adamlar. El kadar hayvanların günahına girip 50-100 liranın peşine düşen adamdan ne hayır gelir?

yerli kuş 250 iyiymiş :)

kuşun boktanı olmaz bakımsızı olur abim orayı düzeltsek :)

Ben hiç kuş fiyatlarını sormadım zaten hafta sonu ordaydım.Dediğim dükkandan 5-6 balık alıp çıktım.En nadir plati türlerinden birini aldım şahsen.

Kuşun boktanı olur abicim. Bak sattığım kuşlara 165 TL para verdim ben bu sahtekarlara! İki tane kıytırık kuşa.

Çok vermişsiniz bence pek bilmem piyasasını ama.

Aşağılık adamlar boş yumurtaları dişinin altına atıp yumurtalı diye satıyorlar! Çok daha ağır konuşurum fakat site kuralları gereği susuyorum.

Erkek Yunus Balıklarının alt yüzgecini kesip dişi diye satanlar da var.
Özellikli cichlid balığı türlerinde 1 erkek 4-5 dişi oranının hep zıttını verirler. 3-4 erkek 1-2 dişi

Ankaralı arkadaşlar ULUS KUŞ PASAJI' ndan kuş almayın!

Kuşun boktanı olur abicim. Bak sattığım kuşlara 165 TL para verdim ben bu sahtekarlara! İki tane kıytırık kuşa.

inanmıyorum size. yerli kuş a 165 verilir mi ? keşke forumu araştırsaydınız. satış ilanlarından baksaydınız ne ne kadar ediyor diye. edeceği rakam max. 70 elinizde ki kuşların en başta ki çift de dahil buna.

geçmiş olsun şu anda hesapladığıma göre benim 4 show kırığı ve ingiliz kırığıma verdiğim fiyat bu. konu açmıştım ordan bakabilirsiniz kuşlara.

üzüldüm gerçekten.

inanmıyorum size. yerli kuş a 165 verilir mi ? keşke forumu araştırsaydınız. satış ilanlarından baksaydınız ne ne kadar ediyor diye. edeceği rakam max. 70 elinizde ki kuşların en başta ki çift de dahil buna.

geçmiş olsun şu anda hesapladığıma göre benim 4 show kırığı ve ingiliz kırığıma verdiğim fiyat bu. konu açmıştım ordan bakabilirsiniz kuşlara.

üzüldüm gerçekten.

Önemli değil Ercan Bey ben parayı düşürdüm, çöpe attım sayarım.

Erkek Yunus Balıklarının alt yüzgecini kesip dişi diye satanlar da var.
Özellikli cichlid balığı türlerinde 1 erkek 4-5 dişi oranının hep zıttını verirler. 3-4 erkek 1-2 dişi

ilk defa burdasenden duydum kardeşim bu sahtekarlığa da girmiyor şerefsizlik adilik aşşağılık namına aklaına ne geliyorsa o sıfata giriyor.ne biçim kuş pazarıymış orası öyle:S

Önemli değil Ercan Bey ben parayı düşürdüm, çöpe attım sayarım.

kusura bakmayın da öyle düşündüğünüz sürece çok kazıklanırsınız. paranız bol olabilir ama her ürünün bir ederi vardır. ve fazlasını vermek almak kadar günahtır bence. kusura bakmayın evinizin rızkını veriyorsunuz. düşürdüm sayarım bence yanlış bir yaklaşım.

ilk defa burdasenden duydum kardeşim bu sahtekarlığa da girmiyor şerefsizlik adilik aşşağılık namına aklaına ne geliyorsa o sıfata giriyor.ne biçim kuş pazarıymış orası öyle:S

Aynen , ulus halden kuş alınmaz.Eskiden güzel bi yer vardı paçalı civciv satan falan ordan alırdım birşeyler kapanmış orada.
Bunun haricinde kesinlikle bilmeden balık almayın.Göllerden tuttukları gambusyaları lepistes diye satanlarda var.Benim alışveriş yaptığım tek dükkan var , o da en güzel balıkları satıyor diye.

kusura bakmayın da öyle düşündüğünüz sürece çok kazıklanırsınız. paranız bol olabilir ama her ürünün bir ederi vardır. ve fazlasını vermek almak kadar günahtır bence. kusura bakmayın evinizin rızkını veriyorsunuz. düşürdüm sayarım bence yanlış bir yaklaşım.

Abi napıyım? gideyim öldüreyim mi adamları? Adamlar zaten ankaranın çakalı, ters bir şey söylesen bütün pasaj girer sana. Hepsi de aynı bokun soyu. Adamı 10 kere söküp takarlar orda.
Allah belalarını versin ya!

Abi napıyım? gideyim öldüreyim mi adamları? Adamlar zaten ankaranın çakalı, ters bir şey söylesen bütün pasaj girer sana. Hepsi de aynı bokun soyu. Adamı 10 kere söküp takarlar orda.
Allah belalarını versin ya!

bundan sonra daha akıllı davranırsın. site de neyin ne kadar ettiği bariz belli. siteden birisinden almasan bile az çok aklında bir fiyat netleşir hangi kuşa ne kadar diye.

geçmiş olsun

Kusura bakmada gúldùrdùn beni 10 kere Sókup takarlar demenle :) neyse acı bir tecrube olur sana gecmis olsun

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bundan sonra daha akıllı davranırsın. site de neyin ne kadar ettiği bariz belli. siteden birisinden almasan bile az çok aklında bir fiyat netleşir hangi kuşa ne kadar diye.

geçmiş olsun

Sağol kardeş, tavsiyelerine uyacağım. Ben de biliyorum neyin ne ettiğini ama işte insan bazen boş bulunabiliyor.