Karadeniz Pet

Ankara' daki sahtekarlar...

• Konbuyu başlatan Emre TURAN
  • Başlangıç tarihi
Sağol kardeş, tavsiyelerine uyacağım. Ben de biliyorum neyin ne ettiğini ama işte insan bazen boş bulunabiliyor.

yumurta sevdasına :)

elinde ki çifti de satma. bekle biraz 2 aya kadar erkek hazır olur bari verdiğin parayı çıkarsın yavruları öyle sat.

Ben yediğim kazığın peşine düşmem. Önemli değil, hepimiz gelip geçiciyiz. Para da gelip geçici, bugün olur, yarın olmaz. Ama el kadar hayvanların günahına giren çakallara şunu söyleyim; eğer ilahi adalet diye bir şey varsa ve tecelli edecekse yalnızca şunu söyleyim size pis herifler: ALLAH SİZİN BELANIZI VERSİN!

kesinlikle kuş almaya değil gezmeye dahi gidilmeyecek bi yer arkadaşın dediklerinin sonuna kadar hakkı var

Ya yemin ediyorum kendimi o kadar zor tutuyorum ki şu an.. Numarası var, arayıp ağzıma geleni sayarım ama işte ben kendime yakıştıramıyorum bu hareketi. Yavrucağızlar orada kafeste olanlardan bi haber duruyorlar. Ben onlara da kıyamam, Allah' ın yarattığı kuşlar işte.
Ben bunları Allah yarattı diye severim. Benim ne çıkarım olur bu yavrucağızlardan? Ne çıkarım olur bunların doğal yaşamlarından? Ayıptır, yazıktır, günahtır. İnsanları Allah' ın yarattığı bir varlığın üzerinden kandırmayın, Allah' ın yarattığı bir varlığı, Allah' ın mucizesini pazarlamayın! GÜNAHTIR!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumda olanlarin haberleri oluyor okundukca konu.
Ya formda olmayanlar.onların önüne gecilmez.ve hep oraya pirim kazandirırlar :(((

El kadar miniklerin günahına giren şerefsiz, haysiyetsizler, bunun hesabını mutlaka verirler.

Oranın alt katında da paçalı güvercin satarlar..
Onlar da aynı ..kun lacivertidirler afedersiniz..

Yahu ben.akrabama vermiyorum çıkan yavruları bakamaz edemez diye adamın acımasızlığı ve iş güzarlığına bakın yumurta.koymuş de haysiyetsiz herif. Ankara'da olupForumda olan arkadaşlar çevresine yayarsa iyi olur

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Ben parama da üzülmem, verdiğim emeklere de. Kendi saflığıma üzülürüm. Allah' ın ilahi adaletine inanırım ben. Bugün yarın onların burnundan gelir o para. :) Ben 160 TL kaybettim ama onlar çok daha büyük para kaybetti. Bu sitedekilere tekrar söylüyorum Ankara Ulus Kuş Pasajı' ndan kesinlikle alışveriş yapmayın. Özellikle "IRMAK PET SHOP" denen yalancı heriflerden. Kuşları 5 kuruş etmez. Her türlü de ispatım var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende dün ordaydım. Yem,salıncak, 2 tahta tünek alıp çıktım. 12,5 tuttu 10 lira verdim. Bir adam kuş alıyordu adamın kuşu yakalama şekline bir bakayım dedim keşke bakmasaydım. Adam kafesin altını üstüne getirdi anca yakaladı kuşu. Yazık kuşa. Kim bilir ne kadar korkmuştur. Eğer alış veriş yapcaksanız mahalle esnafından yapın. Mahallenizin esnafı kazansın. Elin esnafı değil.

Ulus kuş pazarı kuşların cehennemi olsa gerek anlatılanlara göre yazık

bende ankaraliyim polatlida yasiyorum ulusa 15 kez fln gitmisdim evet neden se her ay gitigimde yumurtali ciftler goruyordum jumbo olsa neyse hadi bi gun bir yuvaliga bakdim 6 tane yumurta vardi bakdigimda disi onlari kirmris yiyordu adama bas bas kufur atim o cifti aldim simdi bende 2 yavrulari var :)

öyleleri var ne yapıcan ama değiştirmekle iyi etmişsiniz