petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara Damızlık Dişi Arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve frknkymt tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. frknkymt

frknkymt New Member

Beğenileri:
    0
    Ankaradan 5 yaşındaki bekar kuşuma :) damızlık dişi arıyorum ilk defa yanına bir eş gelecek fakat kararsızım aslında Ben kuşa eş alacaktım fakat arkadaş gibiyiz kafesinin kapısı sürekli açık canı isterse çıkar biraz takılır geri kendisi girer canı istemezse hiç çıkmaz oyuncağıyla oynar . Çıkınca elimde kolumda gezer oynar diğer odaya giderim öter falan sonra bi bakmışım arkamdan gelmiş bi kaç üreticiyle (dükkan) konuştum kimi al kimi alma küser alışmış o öyle dedi . Sizce nasıl bir yol izleyim ?

2. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Eş oldu mu büyük ihtimalle size bu kadar yakın davranacağını sanmıyorum eğer eş dusunuyorsaniz direk başka bir eş alıp şuan ki kusunuza yaklastirmayin derim yoksa gene aynı şekil belirtmiş olduğunuz ilgiyi bulamazsınız maalesef inşallah aradığınız şekilde birşey bulmanız dileğiyle

3. frknkymt

frknkymt New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim o yüzden kararsız kalmıştım zaten .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş