Karadeniz Pet

Ankara Damızlık Dişi Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frknkymt

Yeni Üye
Ankaradan 5 yaşındaki bekar kuşuma :) damızlık dişi arıyorum ilk defa yanına bir eş gelecek fakat kararsızım aslında Ben kuşa eş alacaktım fakat arkadaş gibiyiz kafesinin kapısı sürekli açık canı isterse çıkar biraz takılır geri kendisi girer canı istemezse hiç çıkmaz oyuncağıyla oynar . Çıkınca elimde kolumda gezer oynar diğer odaya giderim öter falan sonra bi bakmışım arkamdan gelmiş bi kaç üreticiyle (dükkan) konuştum kimi al kimi alma küser alışmış o öyle dedi . Sizce nasıl bir yol izleyim ?

Eş oldu mu büyük ihtimalle size bu kadar yakın davranacağını sanmıyorum eğer eş dusunuyorsaniz direk başka bir eş alıp şuan ki kusunuza yaklastirmayin derim yoksa gene aynı şekil belirtmiş olduğunuz ilgiyi bulamazsınız maalesef inşallah aradığınız şekilde birşey bulmanız dileğiyle

Eş oldu mu büyük ihtimalle size bu kadar yakın davranacağını sanmıyorum eğer eş dusunuyorsaniz direk başka bir eş alıp şuan ki kusunuza yaklastirmayin derim yoksa gene aynı şekil belirtmiş olduğunuz ilgiyi bulamazsınız maalesef inşallah aradığınız şekilde birşey bulmanız dileğiyle

Teşekkür ederim o yüzden kararsız kalmıştım zaten .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri