Karadeniz Pet

Ankara Etimesgut yavru erkek arıyorum

ahmetyasin

Yeni Üye
Eğitmek ve konuşturmak için uygun yavru muhabbet

Dikimevi Cebeci tarafina gelebilirsen 1 haftaya yeme dusecek cok guzel erkek yavrularim olacak..O zamana kadar alamazsan bendekilerin resimlerini yollarim.

Eryaman 4. Etap'tayım. Şu an yeme düşen yavrum yok ama büyümekte olan yavrularım var. Serkan Bey'le anlaşamazsanız ben de yardımcı olabilirim.

Nevzat Bey size yakin arkadas..Bence sizden degerlendirsin..Bana baya uzak duser..

Nevzat bey büyümekte olanlar kaç günlük?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

Serkan bey çıkacak kuşların cinsini öğrenebilir miyim

ahmetyasin;421888]Nevzat bey büyümekte olanlar kaç günlük?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

Serkan bey çıkacak kuşların cinsini öğrenebilir miyim[/QUOTE]

Erkek var yardimci olurum..Ama Nevzat bey size daha yakinmis ondan temin etmeniz size daha kolay olur..

ahmetyasin;421888]Nevzat bey büyümekte olanlar kaç günlük?

Serkan bey çıkacak kuşların cinsini öğrenebilir miyim

üstad benim erkek kuş var 5 aylık ona uygun bi dişi varmı

Son düzenleme:
[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Bey; siz ya da ben fark etmez. Hangimizin yardımını isterse arkadaş yardımcı oluruz. :) Sorun değil.
[MENTION=17367]ahmetyasin[/MENTION] İri kuş istersen doğum tarihleri 28.09.2015; 06.10.2015 ve 09.10.2015. Cinsiyetleri ve renkleri henüz belli değil. Daha çıkacak yumurtalar da var. Arada bir adet fallow yavru var. Kendime ayırdığımdan onu yazmadım.

Normal kuş istersen de doğum tarihleri 29.09.2015, 30.09.2015, 01.10.2015, 03.10.2015. Yavru çıkmasını beklediğim 4 yumurtası daha var. Şu an cinsiyetler belli değil.

Nevzat bey onlar yeme düşene kadar uygun kuş bulamazsam sizinkilerden birini alayım.

Geri