Karadeniz Pet

Ankara Kuş Pazarından Görüntüler

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
%99 kanarya ağırlıklı bir kuş pazarıydı. 1-2 tane muhabbet kuşu satan vardı. Onun dışında zaten pek hareketli bir kuş pazarı değildi diyebiliriz. Birkaç kare sizler için çektim :)

58Lp0j.jpg

AAnZVp.jpg

07lbX9.jpg

4L1YA4.jpg

Jpqd9o.jpg

ORVJbQ.jpg

zmaQZ6.jpg

LpZobZ.jpg

rg6dO3.jpg

gk2LOO.jpg

ZLM193.jpg

oA0zOX.jpg

lk3zOQ.jpg

VlPyrB.jpg

Çok Teşekkür Ederiz... Elinize - Emeğinize sağlık...

Elinize saglik.birsey sormak istiyorum.resimde show jumbo cift 300 yaziyor. Bu tanesi 500 e 1000 e satilan jumbolarin farki ne hepsi show degilmi

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Elinize saglik.birsey sormak istiyorum.resimde show jumbo cift 300 yaziyor. Bu tanesi 500 e 1000 e satilan jumbolarin farki ne hepsi show degilmi

Aslında Levi's ile little big gibi düşün :) ikisi de kot ama birisi; ben Dünyanın ilk kot markasıyım ve reklama bilmemkaç milyon dolar para harcıyorum onun için kotlarım marka ve fiyaatları da bu kadar canın isterse diyor. Diğeri de aynı kesim kotu yarı fiyatına satıyor ya o hesap. Bazı üreticiler maalesef bu durumu güzel kullanıyorlar. Aynı vasıftaki kuş birisinde 250 lirayken, diğeri ben şöyle üretiyorum böyle yapıyorum beni tanımayan yok diyerek diyerek 600 liraya satabiliyor. Serbest Piyasa ekonomisini kullanmanın farklı yolları sadece. Ama bu demek değildir ki her ucuz kuş iyidir. Kuşlardan anlamak durumunu ve geçmişini bilmek önemlidir. onun dışında gerisi ilgi, alaka ve tecrübedir...

bu konuyu biraz daha erken açmış olsaydık bugün zahmet edip oralara kadar gitmezdik eline saglık adminim aynen söylediginiz gibi kanarya ağırlıklı bi pazardı kendimi orada adam yerine konmayan gibi hissettim (malum muhabbet için gitmiştim =)

Evet bende gittim gezdim. Kanarya ağırlıklıydı. Muhabbet az sayıda kaldı. Olsun piyasayı görmüş olduk değişiklik oldu benim için. Yenibir organizasyon da buluşmak dileği ile...

kısacası show var showcuk var :D at var bide eşşek var :D

Evet ben de Muhammet Abi ve Murat Abi'yle tanışdım.Sağolsunlar çok yardımcı oldular.Mama da güzelmiş.

Çok teşekkürler Muhammet abi Eline Sağlık... :)

paylaşım için teşekkürler bu tür organizasyonlar da muhabbet kuşları geri plana atılıyor veya değer mi görmüyor

Paylaşım için teşekkürler, bizde oradaydık birazda malzeme aldık gitmişken.

para hırsı ile senede 6 kuluçka yaptırılıp yavru kalitesi düşürülürse piyasa da 20-25 tl ye kadar muhabbet satılırsa 2. Planda olmaya mahkum muhabbetler. Kimse kusura bakmasın. Bu işi yapan ÇOĞU üretici sadece paraya bakıyor. Kanarya işi biraz daha sevda işi.

Sorun bence tamamen bizde

Ankara'nın neresinde kuruluyor arkadaşlar bu fuar. Tam adres verirseniz sevinirim. Artı ne zaman olacağını nasıl öğrenebiliriz. Yani her ay mi oluyor. Teşekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İşi hakkıyla yapan muhabbet üreticilerini sahalarda görmek istiyoruz.

Rica ederim :)

Ankara'nın neresinde kuruluyor arkadaşlar bu fuar. Tam adres verirseniz sevinirim. Artı ne zaman olacağını nasıl öğrenebiliriz. Yani her ay mi oluyor. Teşekkürler.

Ankara İskiler'de her hafta Pazar günü kurulan bir kuş pazarı var fakat bu resimlerde yer alan kuş pazarı her zaman kurulan bir kuş pazarı değil. Senede 1-2 defa ancak oluyor. Zaman zaman bu tür organizasyon duyurularımızı sitemizde yapıyoruz takipte kalırsanız bilgi alabilirsiniz.

Resimleri için teşekkürler. Yanlız gözüme çarpan koridorda yer verilmiş insanlara salonu falan yokmu buranın. Bu durum tuhafıma gitti. Onun dışında iyi oluyor bu tur organizasyon lar.

Güzel bir organizasyondu ben özellikle Muhabbet kuşları için gitmiştim ama fazla muhabbet kuşu yoktu. Satılan malzemelerin fiyatları gayet uygundu.

Muhammet ÇELİK346430' Alıntı:
Rica ederim :)

Ankara İskiler'de her hafta Pazar günü kurulan bir kuş pazarı var fakat bu resimlerde yer alan kuş pazarı her zaman kurulan bir kuş pazarı değil. Senede 1-2 defa ancak oluyor. Zaman zaman bu tür organizasyon duyurularımızı sitemizde yapıyoruz takipte kalırsanız bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler bilgi icin.