petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara Muhabbet Kuşu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mahmut TAŞ tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mahmut TAŞ

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar arkadaşlar

Kısa bir süreliğine Ankarada bulunmaktayım. Cuma, cumartesi günleri kuşçuları gezeyim diyorum ama nerede ne var bilmiyorum. Ankarada Kuşcu çoktur hepsini gezmek imkansız.
    Ankara yı bilen arkadaşlar nerelere gidilir, kuşçuların yoğun olduğu yerler var mıdır yada pazar gibi yerler var mı hem gezelim gözümüz gönlümüz açılsın hemde güzel kuş bulursak alalım diyoruz
    Varsa gezilecek yerler Ankaralı hobidaşlarım yardımcı olursa sevinirim hayırlı akşamlar

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    Ankara'da pet shoplar maalesef kuş bakımından büyük çoğunlukla rezalet. kalite/fiyat oranı çok düşük. serçe parmak kadar kuşlara 100 lira istiyorlar. Ankara'lı diğer kişilerin bildiği iyi dükkanlar da vardır ancak ben şu ana kadar ne kızılay'da ne aydınlıkevler'de ne de keçiören'de bu tarz bir işletmeye rastlayamadım. ha bahçeli 3. cadde'de bu işi iyi yapan bir yer var ancak adını hatırlamıyorum. kuşları sağlıklı ve fiyatlar da uygundu.

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuş alacak iseniz [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] abime basvurmanizi tavsiye ederim pişman olmazsınız.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Mahmut TAŞ

Beğenileri:
    0
    Bahçeli 3.cad. Hangi semtte Mamak A yakın mı?

Serkan erkan ı forum dan biliyorum evet çok güzel kuşları var bir defada niyetlendim almak için nasip olmadı kendisi evinde besliyor sanırım elinde şuan satılık kuş var mı sormak lazım özelden bi mesaj atayım. Teşekkürler

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Damizlik takim ve tek tek verebilirim..Yada yavru disiler elimde mevcut.Fakat yavru erkek isterseniz suan hazirda yok..1 hafta 10 gune ancak yeme duserler diger yavrular.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş