Karadeniz Pet

Ankara Muhabbet Kuşu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahmut TAŞ

Yeni Üye
İyi akşamlar arkadaşlar

Kısa bir süreliğine Ankarada bulunmaktayım. Cuma, cumartesi günleri kuşçuları gezeyim diyorum ama nerede ne var bilmiyorum. Ankarada Kuşcu çoktur hepsini gezmek imkansız.
Ankara yı bilen arkadaşlar nerelere gidilir, kuşçuların yoğun olduğu yerler var mıdır yada pazar gibi yerler var mı hem gezelim gözümüz gönlümüz açılsın hemde güzel kuş bulursak alalım diyoruz
Varsa gezilecek yerler Ankaralı hobidaşlarım yardımcı olursa sevinirim hayırlı akşamlar

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankara'da pet shoplar maalesef kuş bakımından büyük çoğunlukla rezalet. kalite/fiyat oranı çok düşük. serçe parmak kadar kuşlara 100 lira istiyorlar. Ankara'lı diğer kişilerin bildiği iyi dükkanlar da vardır ancak ben şu ana kadar ne kızılay'da ne aydınlıkevler'de ne de keçiören'de bu tarz bir işletmeye rastlayamadım. ha bahçeli 3. cadde'de bu işi iyi yapan bir yer var ancak adını hatırlamıyorum. kuşları sağlıklı ve fiyatlar da uygundu.

Kuş alacak iseniz [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] abime basvurmanizi tavsiye ederim pişman olmazsınız.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahçeli 3.cad. Hangi semtte Mamak A yakın mı?

Serkan erkan ı forum dan biliyorum evet çok güzel kuşları var bir defada niyetlendim almak için nasip olmadı kendisi evinde besliyor sanırım elinde şuan satılık kuş var mı sormak lazım özelden bi mesaj atayım. Teşekkürler

Bahçeli 3.cad. Hangi semtte Mamak A yakın mı?

Serkan erkan ı forum dan biliyorum evet çok güzel kuşları var bir defada niyetlendim almak için nasip olmadı kendisi evinde besliyor sanırım elinde şuan satılık kuş var mı sormak lazım özelden bi mesaj atayım. Teşekkürler

Damizlik takim ve tek tek verebilirim..Yada yavru disiler elimde mevcut.Fakat yavru erkek isterseniz suan hazirda yok..1 hafta 10 gune ancak yeme duserler diger yavrular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri