Karadeniz Pet

Ankara Optimum AVM Onur Pet Dünyası

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Geçen gün Optimum AVM'ye alışverişe gitmiştim o sırada alt katta bulunan Onur Pet Dünyası gözüme ilişti ve bir kaç kare yakaladım. Bu görüntüleride buradan sizlerle paylaşmak istedim :)

nvvgp.jpg

nvvgv.jpg

nvvgu.jpg

nvvh0.jpg

nvvgq.jpg

nvvh5.jpg

nvvh3.jpg

nvvh6.jpg

Abi keşke burdaki petshoplarda böyle olsa :/

reklam kokuyo muhammet kardeş bu sitede üretici ve hobici arkadaşların olduğunu düşünüyodum .....

Moderatör tarafında düzenlendi:
reklam kokuyo muhammet kardeş bu sitede üretici ve hobici arkadaşların olduğunu düşünüyodum .....

Murat abi firmanın reklamını yapmak gibi birşey asla söz konusu olamaz. Sadece geçen gün alışveriş için Optimum AVM'de bulundum ve o esnada bu dükkana denk geldim dışardan fotoğraflarını çekmek istedim.

Muhabbet kuşları içerde yer alıyordu. Fazla vaktim olmadığından içeri girip fotoğraflarını çekemedim. İnşAllah başka bir sefere yolum düştüğünde onlarıda çeker buradan sizlerle paylaşırım.

Uzaktanda olsa görme fırsatım oldu muhabbet kuşlarını pek iri görünmüyorlardı sanırım pakistan cinsiydi hepsi.

Neyse artık paylaşım için teşekkürler

muhammet kardeşim o dediğin yeri iyi bilirim balıklarıda kuşlarıda kayda değmez benim söylemek istediğim sitemizdeki üretici ve hobici arkadaşların resimlerini yüklesen satılık yada satılık olmayan bence daha iyi olur böylece herkez kendi bölgesindeki üreticiye ulaşır ve daha sağlıklı kuşlar alır pet cilere parasını kaptırmaz ben bunların hepsinden köpek kanarya yem vs almışımdır yeterincede kazıklanmışımdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar 4. resimdeki hayvanların ismi ne ? Fare mi tavşan mı anlayamadım hayatımda ilk kez görüyorum :)