Karadeniz Pet

Ankara Piknik Buluşması 2014

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Değerli üyelerimiz merhabalar,

Yazın gelmesiyle birlikte ilk piknik organizasyonumuzu başlatalım istedik :) Bu vesileyle forum üyelerimizle buluşma, tanışma, kuşlarınızla alakalı soru veya sorunlarıza canlı olarak birebir yardımcı olabilme imkanı olmuş olur. Piknik organizasyonumuzun gününü, saatini gelecek olanlar arasında kararlıştıralım ki herkesin müsait olduğu bir gün olsun istiyorum, herkes sorunsuz bir şekilde gelebilsin. Piknik yeri olarak benim şahsi düşüncem GÖKSU PARKI.. Bugünde zaten ailecek oradaydık.. Yıllardırda aynı yere gidiyoruz.. Çok güzel bir yer bence :) Yinede sizlerinde kararları doğrultusunda farklı bir ortak buluşma yeri ayarlayabiliriz çok problem değil..

Piknik organizasyonumuza kesin olarak katılabilecek, sonradan vazgeçmeyecek tüm üyelerimiz konu altına yazabilirler. Ankara dışından gelmek isteyenler olursa buyursun gelsinler başımızın gözümüzün üstünde yerleri var :)

Tüm malzemeler alındıktan sonra katılımcı sayısına göre ödeme bölüştürülecektir. Max. kişi başına 15-20 TL civarı birşey düşer.

Sevgilerimle.

KATILIMCILAR

- MUHAMMET ÇELİK
- MURAT KARAYILAN
- NİXMARE

Ben kesin gelirim muhammet abi

Son düzenleme:
Ben gelirim gün saat fark etmez bana göksudan uyar moganda mavi gölde olur kızılcahamam soguksuda olur .)

Hafta ici olursa istanbuldan gelebilirim

ankara olmasa gelirdim ya :( size bol eğlenmeler :)

Niye Kayseri'de yapmıyoruz :) Neyse iyi eğlenceler olsun bakalım, ne diyelim :)

Bende "Niye 1 ay sonra değil ya" diyeyim tam olsun :)

önümüzdeki ay ankarada olacağım tarihler uyuşsaydı bi közde kahve falan içerdik göksuyu da çok severim yahu tüh. Nixmare'in saydığı yerler de 10 numara 5 yıldız gerçi.

Üf tamam yazamayacağım daha fazla, fesatlanıyorum yazdıkça :D

İyi eğlenceler katılacak arkadaşlara, muhabbetiniz daim olsun.
Bizim yerimize de bi kahve için olur mu? :(

Bakalim siz bi gun belirleyelin bakalim

Tamam Emre abi.

Niye Kayseri'de yapmıyoruz :) Neyse iyi eğlenceler olsun bakalım, ne diyelim :)

Erciyes'te mangal partisi düzenleyeceksen biz topluca Ankara'dan gelmeye hazırız kardeşim :D Sağol kardeşim Allah razı olsun buyur gel sende.

Bende "Niye 1 ay sonra değil ya" diyeyim tam olsun :)

önümüzdeki ay ankarada olacağım tarihler uyuşsaydı bi közde kahve falan içerdik göksuyu da çok severim yahu tüh. Nixmare'in saydığı yerler de 10 numara 5 yıldız gerçi.

Üf tamam yazamayacağım daha fazla, fesatlanıyorum yazdıkça :D

İyi eğlenceler katılacak arkadaşlara, muhabbetiniz daim olsun.
Bizim yerimize de bi kahve için olur mu? :(

Duygu abla önümüzdeki ay geldiğinde haber ver Göksu'da közde kahve ısmarlayayım sana :)

Yakın olsa bi koşu gelecem de uzak ama bana. :)

uygun olursam gelmeye çalışacağım yer sorun değil bana

Bayadir istiyordum cok iyi yapmissiniz ya super olmus:)
Ben de gelirim diyecegim ama esimin nobetci olmadigi bi gun olsun o da gelsin isterim...
İnsallah denk getirebiliriz..:)
Bakalim hayirlisi...

Son düzenleme:
Bayadir istiyordum cok iyi yapmissiniz ya super olmus:)
Ben de gelirim diyecegim ama esimin nobetci olmadigi bi gun olsun o da gelsin isterim...
İnsallah denk getirebiliriz..:)
Bakalim hayirlisi...

Semiha ablam eniştemizle gelmeni bizlerde çok isteriz :) Allah nasip ederse buluşmayı Haziran ayının 7 veya 8'i gibi düşünüyorum.

Siz şimdi mangal sucuk yapacaksınızdır... Gelmeyi isterdim mesafeler uzak düşüyor

Semiha ablam eniştemizle gelmeni bizlerde çok isteriz :) Allah nasip ederse buluşmayı Haziran ayının 7 veya 8'i gibi düşünüyorum.

Sagol ablacim biz de cok isteriz o haftanin nobet listesi ciksin ben buradan yazayim sana tekrar :)