Karadeniz Pet

Ankara/Pursaklar dan Serhat

akdas2000

Yeni Üye
Herkese merhabalar.Ben bu foruma yeni katıldım.Gerçekten çok bilgilendirici bir site,emeği geçen herkese teşekkürler :)
*Bu arada bir mesaja nasıl fotoğraf ekleyebilirim :)

Hosgeldin aramiza Ankarali hemserim :)

Herkese merhabalar.Ben bu foruma yeni katıldım.Gerçekten çok bilgilendirici bir site,emeği geçen herkese teşekkürler :)
*Bu arada bir mesaja nasıl fotoğraf ekleyebilirim :)

Hoş geldin arkadaşım :)

Resimi hızlıyükle diye bir siteden paylasıyoruz önce o sitye resmi yükleyip oradan linki yorum yazar gibi buraya yazıyoruz. bu kadar :)

Teşekkür ederim herkese :) Serkan hocam yanlız ben kırşehirliyim :)

Teşekkürler

Son düzenleme:
Kardeş foruma hoşgeldin ben de pursaklarda oturuyorum. Eğer birbirimize bir yardımımız dokunacak olursa iletişime geçelim malum yakınız :)

Yıldırımkent ,Turgut Özal ilköğretim Okulunun yanı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Siz kaç yaşındasınız? Tam olarak nerede oturuyorsunuz? Kaç adet muhabbet kuşuna sahipsiniz? Benim bir çiftim var. 16 yaşındayım.

Ailemize hoş geldiniz keyifli paylaşımlar

Hoşgeldin kardeşim bende Sincan'dayim :)

hg kardesım bende ankra kecıorendeyım aktepe semtınde

Yıldırımkent ,Turgut Özal ilköğretim Okulunun yanı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Siz kaç yaşındasınız? Tam olarak nerede oturuyorsunuz? Kaç adet muhabbet kuşuna sahipsiniz? Benim bir çiftim var. 16 yaşındayım.

Ayyıldız Anadolu Lisesi nin altında oturuyorum,bir tane muhabbet kuşum var,15 yaşındayım :)

Ben de ilk Ayyıldızı birincilikle kazanmıştım ondan sonra Pursaklar Fen Lisesine geçtim oraları az çok bilirim.