petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara pvc kafes aranıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed güler tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed güler

Ankara'dan yuvalıklı folluk dahil uygun fiyata 2 el veya 0 olabilir 5 veya daha fazla göz pvc arıyorum maksımum 300 tl yi geçmeyecek sekılde

2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    İyi günler. Elimde çok güzel bir dolap var. 6 gözlü. en üst iki göz seyyar kullanılabiliyor. Pvc kafes İstanbul da özel yaptırtıp getirdim. İstersen bu şekilde 400 TL olur. Seyyar üst gözü istemezsen 300 TL olur.

3. Muhammed güler

Resim gorebilirmiyim

4. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Şu an işteyim akşam yollasam olur mu?

5. Muhammed güler

Sanırım söylendiğine gore kafesın cok pahalıya mal olur bana ben bıraz baktm 0 pvc 4 katlı alt dolap gözü var en yemlık dokulmesı engelleyı 300 tl ye buldum yinede teşekkürler daha uygun fıyata daha fazla gözlü pvc elınde olan varsa resımı ile gonderırse sevınırım iyi forumlar

6. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Benimki de öyle zaten cam bölme var önünde tercih senin tabi.

7. Muhammed güler

Aksam fotosunu atarsın bakarım tekrar Ömer bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Kimsede kafeş yokmu pvc ankarada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

Ömer bey kafesinizin fotosunu atarmısınız

Sayfayı Paylaş