Karadeniz Pet

(Ankara)Satılık sultan yavruları

yavrular sabırsızlıkla yeni sahiplerini bekliyorlar.

ilan aktif.sarı olan yani lutino erkek kendime ayırdım eğitmek için konuşturmaya karar verdim diğer benekli olanı satıyorum fiyat 140tl pazarlık yapı vardır.

Hayırlı satışlar elle beslemeyide göze almak büyük cesaret :)

inş. en kısa zamanda satılır kuşlar çok güzell..

teşekkürler.inşallah.

yavruların ikisini ele gelmeye alıştırdım.1 numara eğitim vermeye çalışıyorum.günün yarısını onlarla geçiriyorum.alacak kişi 1 numara eğitimli kuş alacak pişman olmayacak.48 günlük oldular.sarı olan erkek diğeri dişi.

ilan aktif

yavular 51 günlük oldu fiyat son olarak 200 tl diyorum tek almak isteyen olursa fiyat 100.
ama alan kişi ilerde çift yapacaksa ikisini birden almasını tercih ederim.çünkü ikisi çok iyi anlaştı.

yavrular günden güne büyüyor 53 günlük oldular.evet bu site sultan papağanı seven yok galiba bizim yavrular yeni sahiplerini göremeyecek

ilan güncel arkadaşlar.

kuşlarım satıldı konu kapanabilir.

ben gerçekten istiyorum ama şuan elimde bir mubişim var seneye bayrama doğru bayram harçlıklarımla bitane sultan bi tane kafes almayı düşünüyorum ama şimdilik bu yavruları alacak kişiye hayırlı olsun sizedxe hayırlı satışlar

maşallah çok çirkinler=) insanın içinden tutup yoluk tüylerini daha da yolası geliyor=) hayırlı satışlar olsun sağlıklı ve sıhhattli büyürler inş.

Kuşlar yok ama şuana kadar 3 tane müşteri çıktı olmayan kuşa dün de birisi aradı beni sultan yavrusu varmı diye ne diyeceğimi şaşırdım.Tekrar başlasammı diye kafamda soru işaretleri oluşmaya başladı...
olmuyan kuşa müşteri çıkar ama kuş olunca da en az 1 ay sonra satarsın.