petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankarada buluşma yapsak Muhammet abinin dikkatine

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Eren HAYRAN tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Eren HAYRAN

Selam arkadaşlar ben Ankara Sincanda oturuyorum ankarada yada sincanda oturan arkadaşlarımızla bi buluşma yapsak tarihini ve gününü ayarlasak herkez bir kuşuyla gelse çift olmaması daha iyi olur ama çiftde olur birbirimizi görsek tanısak hemde kuşlarımızı görsek ne güzel olu bendaha 13 yaşındayım bu düzenlemede yardımcı olusanız buluşcağımız yer Lale meydanı olur kuş Ankara sincan lale meydanı limon bazaar önü haftaya pazartesi saat 14.00 da buluşsak 15.00 -16.00 gibi ayrılsak ne güzel olu birbirime hediye ederiz zorunlu değil amaç buluşmak çok iyi olur bence

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Çok güzel düşünmüşsün de hayvanlar dışarıda soğukta hem hasta olur hem de gerek yok. Ama bir buluşma düzenlenebilir

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Yasim 16 keciorendeyim olursa güzel olur

4. Ali Eren HAYRAN

:D buluşalımda onada bir çözüm buluruz gerçekte çok istiyorum blogdaki ablalarımı abilerimi tanımak grmek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

İnş katılım olurda buluşuruz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

Arkadaşlar Muhammet abinin görmesi için ne yapabilirim :D

5. Ali Eren HAYRAN

Hadiiiii katılımcı olsun azcık

6. Ali Eren HAYRAN

güncel kalsında birileri görsün bari

7. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bende Dikmendeyim gelirim.Kar yağdıkdan sonra buluşalım kar topu oynarız :):D:D

8. Ali Eren HAYRAN

ahaha oda çok iyi bir fikir

9. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Dikmene gelmenizi tavsiye ederim ilk kar buraya düşüyor.Geçen sene gece12 - 01
    arası yaşlı çoculuk çocuk hep dışarda kayanından tut kartopu oynayanına kadar.:D:D

10. Ali Eren HAYRAN

:D daha 13 yaşındayım alilemin izin vereceğini düşünmüyorum :D

Sayfayı Paylaş