petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankara'da dişi muhabbet kuşu arıyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Deniz Kurtuluş tarafından 7 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Deniz Kurtuluş

Deniz Kurtuluş New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    3,5 yaşındaki erkek kuşuma eş arıyorum. Ankara'da sahiplendirmek veya satmak isteyen arkadaş varsa lütfen iletişime geçsin, gelip alabilirim. :)

2. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    Erkeginin yasi biraz buyukmus ins sonuc alirsin... ☺

3. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    bende 1 yaşında belki biraz daha büyük kızışmaya başlayan bir dişi var.Ama tek sorun uçamıyo kanadında vs bi sorun yok.Yavru almak istiyosan ideal

4. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    başkan kuş niye uçamıyo kanatlarımı kesik

5. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    Img 0285 - Hızlı Resim
    Kanadının yanlış kesilmesinden dolayı ama ufak ufak uçmaya başladı her gün çıkartıp uçmasına yardım ederiyorum.Şuan düzeliyo yaza uçar işallah

6. Deniz Kurtuluş

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben hobici degilim üretmek gibi amacim yok ama yavrulari olursa da guzel olur :)
    Mehmet bey kusu alabilirim ancak birkac sorum olacak, birincisi kus ucamiyor yavas yavas alistiriyorum demissiniz. Bilmedigim icin soruyorum tamamen, ileride kusun ucamamasi gibi bir ihtimal var mi, ben nasil yardimci olabilirim ucmasina? Ayni kafese koydugumda benim kus hirpalar mi anlasamayip kanadini kullanamadigi icin sizin kus? İkincisi benim kusun irkini bilmiyorum, diger muhabbet kuslatindan biraz irice ama kafasi jumbolara benzemiyor hollanda olabilir diye tahmin edebiliyorum. Kuslarin irki anlasmalarinda veya ciftlesmelerinde problem olur mu? Ucuncusu kus insancil mi ele omuza geliyor mu :) tesekkur ederim

7. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    -uçmasına kesin bişey diyemiyorum tüy değişiminde düzelir diye umuyorum.Uçması için bişey yapmanıza gerek yok. tek şey dışarı çıkartman dışarda elle geliyo biraz havaya kaldırınca kendisi uçmak için aşağı atlıyo bunu bi oyun gibi sürekli yapabiliyo ellinize gelip atlamayı.
    -sizin kuş evcilse ilk başta biraz yadırgıyabilir sonuçta evcil bi hayvan sizi kafesini vs kıskanıcaktır.Ama tam tersi olup çok iyide anlaşabilirler.
    -Çiftleşmede eş olduktan sonra ırkın bi önemi olucağını sanmıyorum

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    sizdeki kusun resmini atarsaniz ona gore elimde uygun bir disi var ise yardimci olabilirim.

9. Deniz Kurtuluş

Beğenileri:
    0

Serkan bey mail attim size fotograflari.

Mehmet bey tesekkurler cevaplariniz icin bir de gozunuzden kacmis galiba kus insancil mi diye sormustum. Size de uygun olursa pazartrsi alabilirim buyuk ihtimalle.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

Mehmet bey vazmıgeçtiniz özel mesaj atamıyorum mecburen buradan yazıyorum

10. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    özelden mesaj attım bakarmısınız

11. Deniz Kurtuluş

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar hala bulamadım konu gunceldir yani. Bu arada ozel mesaj atamiyorum forumdaki mesaj sayimdan dolayi, bu yuzden ozel mesaj atan arkadaslar kendileriyle iletisime gecebilecegim bir mail adresi veya telefon numarasi birakirlarsa sevinirim. Tesekkurler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

İlan günceldir

12. ÜmitÇetin

ÜmitÇetin New Member

Beğenileri:
    0
    Orjinal Rainbow Dişi 2014 doğumlu Çek cumhuriyeti bilezikli. Kuş Haydar Karaçal beyden gelmedir. Düşünürseniz 80 liraya verebilirim.

http://[url=http://hizliresim.com/RB2EEa][​IMG][/url][/IMG]

#12 ÜmitÇetin, 21 Kasım 2015
    Son düzenleme: 21 Kasım 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş