Karadeniz Pet

Ankarada KAYIP Muhabbet

Benim abim yapar valla.

Bundan iki sene önce aslinda evimde kus yoktu.. Aslinda hic kus alip bakmak istemiyordum da . Cünkü alistigin zaman öldügünde insana pis koyuyor.

Neyse abimin bir arkadasi var , abime iki tane kus kafesiyle beraber vermis. Abimde 2 gün evde bakmis, bakmis ki biraz etrafi kirlestiyor , daha sonra 11 ayda almis kuslari balkona koymus.. Kuslardan birinin kanadi bir baskasi tarafinsan kesilmis , ucamiyordu. Digeride ucabildigi icin kacmis gitmis.. Abim bana kacip gittigini söyledi ama ben pek inanmadim dogrusu.. Muhtemelen o ucabiliyordu diye serbest birakmistir. Neyse diger kusuda 11. ayda balkonda tuttugu icin cok kizdim. Aldim kusu mecburen eve getirdim. Yaklasik 4-5 a yeni kanatlari cikti sonra ucabildi. Ama kanli ve acili bir dönemde gecirdi. Sonra yalniz kalmasin diye mecburen bir kus daha aldim.. Cünkü ben herzaman evde degilim..

Malesef birbirlerimize alistik bundan sonrasi kötü olacak iste.. Ölmelerini kabullenemiyor insan.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Gerçekten hiç anlam veremiyorum ya, annem başta kirletiyo diyodu ama şuan benden çok kendisi seviyo her an yanında kuşların. Hayvanların dili olsada konuşsa keşke.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Güncel tutalım arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:29 --

Güncell arkadaşlarr !

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

Güncel tutalım arkadaşlar.

Geri