Karadeniz Pet

Ankara'da kuş malzemeleri satış mağazaları

cetinates

Paylaşımcı Üye
Merhabalar,

hemen hepimiz ihtiyaçlarımızı öncelikle internetden araştırıp uygun fiyatlı satış yapan sitelere sipariş veriyoruz,bu tür bir araştırmada Dost pet shop mağazasını buldum,aradığım malzeme hem uygun fiyatlıydı hemde sitesinde hemen hemen herşey vardı yeride bana yakındı,mağazaya gittim biraz alış veriş yaptım,daha sonrada ihtiyacım oldukça alışverişe devam ettim.

bugün mamaya katmak için bira mayası ve probiyotik almak için gittiğimde mağaza kapalıydı,telefon ediyorum açmadıklarına göre hala kapalı,Dost pet shop benzeri hemen hemen tüm malzemeleri bulabileceğimiz Ankara'da tavsiye edeceğiniz mağaza varmı ?

Guzel bir baslik olmus bu konuyu ben de merak ediyordum. Yeri benim icin biraz ters oldugu icin surekli gidip gelebildigim bir yer degildi dostpetshop ama aldigim vitamini de bir tek orda bulabiliyorum. Baska alternatif yerler var mi ben de merak ediyorum.

Aslında Mypetshop en iyisi petshop yerine bi çok alışverişim oldu hiç bi sorun yaşamadım :) 5 tl kargo bedeli zaten

Aslında Mypetshop en iyisi petshop yerine bi çok alışverişim oldu hiç bi sorun yaşamadım :) 5 tl kargo bedeli zaten

Bu aralar ben de en son care olarak o siteyi dusunuyorum. :) Gecen gun soyle bir baktim siteye, aradigim urunler vardi olmazsa ordan siparis verecegim umarim sorun yasamam ben de.

Bu aralar ben de en son care olarak o siteyi dusunuyorum. :) Gecen gun soyle bir baktim siteye, aradigim urunler vardi olmazsa ordan siparis verecegim umarim sorun yasamam ben de.

Gözün kapalı alışveriş yapabilirsin :) çok iyi insanlar 500 grm yem aldım 1 kg göndermişler.

Bazen verilen yol parasına ve çekilen eziyete değmiyor petshopa gidip alışveriş yapmak. Yol parasını kargoya vererek istediğiniz bütün ürünleri internetten almak daha cazip.

Geri