Karadeniz Pet

ankaradaki halden muhabbet kuşu

nazımcan aktaş

Yeni Üye
merhaba ben muhabbet kuşu almayı düşünüyorum en yakın hal var ordan almalımıyım sizce

ben eğitmek amaçlı alıcam ilk muhabbet kuşum olucak belki ilerde çiftleştirmek içinde alabilrim ama şimdilik eğitmek için

Sağlam üreticilerden alın, eğer adam petshop'ta dahi satıyorsa gidin üretimhanesinden alın. Siz beğenin, çünkü o durumlarda kuş seçenekleri daralıyor ;)

Ben ilk kuşumu ordan aldım hic bi sorun olmadi sapa saglam canavar .yinede imkanın varsa oraya bulaşma çünkübenden görüp ordan alan arkadaslarin kafesi şuan bos. Belki onlarun hatasidir bilmem ama hepsi hastalıktan kaybetdi.

Forumda bir çok üretici var Ankara'da hem sağlıklı yavru sahiplenebilirsiniz hem de her konuda danisacaginiz birileri olur

elimde bir tane iri yerli bir yavru var 45 günlük 30 tl hocam eryamanda

1 haftaya yeme düşecek yavrularım olacak. O zamana kadar almamış olursanız yardımcı olurum.

Hepsi yeme dusunce ilana koyacagim. O zaman begendiginiz olur ise alabilirsiniz.

bencede forumdan konu açıp burdaki üreticisinden sağlıklı kuş almanızı isterim

Haldeki kuşlara muamele çok insancil degil açikçasi

Hayvan sahiplenmek istiyorsaniz da gerçekten hakeden,, hayvanlara muamelesi iyi insanlardan almalisiniz

Ölüm insan elinde olan birşey degil; fakat bile bile hayvan alarak kötü insanlara da para kazandirmayin tabi
Saglikli kuş da ölebilir Allah bilir orasini

Son düzenleme:
forumdan almanızı isterim bence

evet yahu oradakilerin neredeyse alayı üç kağıtçı..forumda bir sürü amatör hobici arkadaş var onlardan birini tercih edin mutlaka onlarda dileğiniz bir tercihiniz fazlasıyla çıkacaktır..

Geri