Karadeniz Pet

ANKARADAN BEŞ KARDEŞ yavrular sahiplendirilecek

• Konbuyu başlatan Sinan EREN
  • Başlangıç tarihi
Güzel kuşlar hayırlı satışlar.

Maşallah çok güzeller

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karışık ingiliz ne demek oluyo normal ingilizden farkı nedir

fiyat güzel hayırlı satışlar

beğendiğiniz kuşlar zaten erkek o mavi var yaa.. elime alınca avucumu dolduruyor jumbomu olcak bilmem ev üretimi sağlam kuşlar bunlar .nasıl ayrılcam onlardan bilmiyorum .-onları tek-tek severek uykularına gönderiyorum--

Peki almak istesek nasıl yaparız? Yeriniz tam olarak nerede? Ne zaman müsait olursunuz? Bir görmek isterim ama... Mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazdım...

Bir de sordum ama KARIŞIK İNGİLİZ ne demek? Onu tam anlayamadım... Açıklarsanız sevinirim.

maşaallah...hayırlı satışlarınız olsun...

resimler görünüyor çok tatlılar maşallah :))

lutino(kırmızı gözlü olan) verilmiştir yenimahalleden bi arkadaş aldı hediye olarak bu sitede bi kuş sahiplenmek isteyen bayan arkadaşa hediye etmek üzere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

mrb. murat saolasın..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

mrb. murat saolasın..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

Peki almak istesek nasıl yaparız? Yeriniz tam olarak nerede? Ne zaman müsait olursunuz? Bir görmek isterim ama... Mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazdım...

Bir de sordum ama KARIŞIK İNGİLİZ ne demek? Onu tam anlayamadım... Açıklarsanız sevinirim.

ya ne olcak anne baba karışık-mülteci anlaşılıyor melezde-karışıkda olsun artık aşalım aynı basit kalıpları-ağız-lı yavru-1.parti-kısım-2.ci posta- sefer-yavru alındı-gibi-

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

karışık ingiliz ne demek oluyo normal ingilizden farkı nedir

saf ırk çok zor hepsi karışık kuş tarihide -insan neslide öle saf alman-ırkını hitler yapacaktı sarı saçlı mavi gözlü kızla -aynı boyada alman erkeklerini=saf alman nasip olmadı bu kamplarda binlerce saf kızdan bebek doğmuştu aslında saf alman subaylarından ama ömrü.vede ortam yetmedi..--

Sinan abi benimki kaldi ama yarine bekliyorum bu arada misafir perverlin için sagol abi evinde kuşşlarında çok guzel..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Bide abi bişey sorduk Hitlere kadar dayadin ırklari .))

nixmare -IRKLAR KOBİNASYONUU--

sinan abi benimki kaldi ama yarine bekliyorum bu arada misafir perverlin için sagol abi evinde kuşşlarında çok guzel..

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> daha önceki mesaj 21:47 --[/sıze]

bide abi bişey sorduk hitlere kadar dayadin ırklari .))

saolasın sen ya durgun- zemin ii deyil teslimi uzun sürdüde - iyide kuşu yerine verdinmi

saolasın sen ya durgun- zemin ii deyil teslimi uzun sürdüde - iyide kuşu yerine verdinmi

Verdim Abi Görünce çok sevindi harika kuş bide beni sevindirseydin iyi olucakti .))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Sinan abiden yavru almayi herkese tavsiye ederim yavrular ele alışkın ve ürkek olmuyor öyle bir sevgiyle buyutuyoki insandan korkmuyolar 2 gun oldu kuş öyle alistiki bana omzumdan inmiyo hemen ele geliyo ve hiç bisey yapmadim daha egitmek için .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:43 -->-> Daha önceki mesaj 04:42 --

Birde salincaktan inmiyor acayip hareketli oyuncu

kardeş kuşun hayırlı uğurlu olsun yazdıklarını duymak beni çok sevindirdi ..videosunu atıcam yükleyebilirsem..
photo.php

Çok sevdik birbirimizi az önce kafesin kapisini açmamı bekliyodu açmamla direk üstüme geldi omzumda dolasiyo şuan çok alıştı bana konuşması yakındır 1 ay sürmücek .)