Karadeniz Pet

Ankaradan İzmir'e Paşammm

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
:(((((((((( ((((((((

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel bi kuş. Sevda papağanlarının eğîtimî muhabbetlerden daha mı kolay

hayırlı olsun çok sevindim :) ingiliz derken cennet papağanı sahibi oldunuz :)

sevda değil bu ayşe hanım göz çevresinde beyaz bant varsa cennet oluyor :))).yoksa beyaz bant sevda oluyor.bilmek istersiniz diye yazdım he amacım size bişi öğretmek değil :))).eğitimleri aşırı zordur.yarı eğitimli diye kabul ettim ben yoksa inanın muhbbetler kadar kolay değil.insanlara güvenleri sıfır denecek kadar az.elden çok korkarlar.paşada çok korkar hayatta ele gelmez ama omuzdan inmez.elden yem yer ama parmağanı bi uzat anında topuk :D:D:D:D:D
ama muhabbetlerden daha hareketliler.

Olsun ya ben bilmişlik yaptığınızı düşünmedim zaten her zaman cennet ile sevda arasındaki farkı merak etmişimdir :) İnternet'e yazıyorum hep benzer resimler çıkıyor :) anlayamıyorum

tek ayıran özellik göz çevrelerindeki bantlar beyazlı olan cennet göz bandı olmayan sevdadır ben böyle öğrendim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

hayırlı olsun çok sevindim :) ingiliz derken cennet papağanı sahibi oldunuz :)

evet ercan bey işde biryerden kapanan kapı biryerden açılıyor :)))

tek ayıran özellik göz çevrelerindeki bantlar beyazlı olan cennet göz bandı olmayan sevdadır ben böyle öğrendim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

evet ercan bey işde biryerden kapanan kapı biryerden açılıyor :)))

umarım çok sevgi dolu bi arkadaşlığınız olur paşa ile :) bu arada cennetler kırmızı gagalı sevdalar normal renk gagalıdır ve sevdalar griden maviye bi çok renk olabiliyor :)
bende not düşim dedim :)

ooooooo hayırlı uğurlu bol ömürlü olsun inşallah.adınıza çok sevindim