petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ankaradan İzmir'e Paşammm

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Nilgün BULUT tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Nilgün BULUT

:(((((((((( ((((((((

#1 Nilgün BULUT, 22 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Aralık 2013
  2. Aysetursak

Çok güzel bi kuş. Sevda papağanlarının eğîtimî muhabbetlerden daha mı kolay

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    hayırlı olsun çok sevindim :) ingiliz derken cennet papağanı sahibi oldunuz :)

4. Nilgün BULUT

sevda değil bu ayşe hanım göz çevresinde beyaz bant varsa cennet oluyor :))).yoksa beyaz bant sevda oluyor.bilmek istersiniz diye yazdım he amacım size bişi öğretmek değil :))).eğitimleri aşırı zordur.yarı eğitimli diye kabul ettim ben yoksa inanın muhbbetler kadar kolay değil.insanlara güvenleri sıfır denecek kadar az.elden çok korkarlar.paşada çok korkar hayatta ele gelmez ama omuzdan inmez.elden yem yer ama parmağanı bi uzat anında topuk :D:D:D:D:D
    ama muhabbetlerden daha hareketliler.

5. Aysetursak

Olsun ya ben bilmişlik yaptığınızı düşünmedim zaten her zaman cennet ile sevda arasındaki farkı merak etmişimdir :) İnternet'e yazıyorum hep benzer resimler çıkıyor :) anlayamıyorum

6. Nilgün BULUT

tek ayıran özellik göz çevrelerindeki bantlar beyazlı olan cennet göz bandı olmayan sevdadır ben böyle öğrendim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

evet ercan bey işde biryerden kapanan kapı biryerden açılıyor :)))

7. Buğra

Buğra Guest

Maaaşallah çok güzel bayıldım :)

8. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11

umarım çok sevgi dolu bi arkadaşlığınız olur paşa ile :) bu arada cennetler kırmızı gagalı sevdalar normal renk gagalıdır ve sevdalar griden maviye bi çok renk olabiliyor :)
    bende not düşim dedim :)

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    ooooooo hayırlı uğurlu bol ömürlü olsun inşallah.adınıza çok sevindim

10. Nilgün BULUT

teşekkür edeiyorum :)))

Sayfayı Paylaş