Karadeniz Pet

Ankara'dan Satılık Yavru Muhabbet Kuşları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

01 - Irkı: Yerli

02 - Cinsiyeti: Erkek, Dişi

04 - Yaşı: 2-3 Aylık

05 - Sağlık Durumu: Gayet sağlıklı yavrular

06 - Bilezik No: Bilezik Yok

07 - Fiyatı: 1 Adet 25 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana Kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara

10 - Gönderilebilinecek Mesafe: Sadece Ankara İçi

11 - İrtibat Telefonu: 0 506 958 56 06

12 - Mail Adresi: info@muhabbetkusu.com.tr

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 10:00 - 23:00

14 - Açıklamalar: Arkadaşım Ankara'dan Antalya'ya taşındığı için ve beraberinde götüremediği için elindeki kuşların tamamını bana bıraktı bende evimde bu kadar kuşa bakamayacağımdan dolayı Gökhan abimin üretimhaneye koydum kuşları satılana kadar orada duracaklar. Kuşların kesinlikle herhangi bir rahatsızlıkları bulunmamaktadır. Henüz hepsi yavru ve 2-3 aylık civarı sağlıklı kuşlar. Toplamda 10 adet yavru bulunmakta.

Toplu alım yapmayı düşünen olursa eğer 10 adet yavru için fiyatımız : 220 TL olur.

Saygılarımla.

RESİMLER

kpf28.jpg

kpf56.jpg

kpf6d.jpg

kpf6v.jpg

kpf7l.jpg

kpf7t.jpg

Hayırlı satışlar olsun ustam.

ALLAH razı olsun teşekkürler kardeşim :)

Maşallah renkleride çok güzel.

ALLAH razı olsun abi sağol. Özellikle içlerinde süt beyaz olan 1 tane var ona hasta oldum kendime ayıracaktım onu fakat yer sıkıntısı olduğundan mecburen onuda satışa çıkardık :)

Hepsinin renkleri çok güzel. Ev üretimi kuşlar olduğundan hepsi gayet sağlıklı durumdalar.

hayırlı satışlar olsun Maşallah..:)

hayırlı satışlarınız olsun...

Maşallah çok güzel kuşlar. şimdiden hayırlı olsun 2 taraf içinde...

Maşallah hayırlı satışlar renkleri güzel...

arkadaşım ben temelli de oturuyorm biliyosundur belki oraya gönderiliyomu yada dükkanınız nerede?

teşekkürler oraya gelsem benim kuşum eş ttmadı diğer kuş ile onu versek baska alsak olurmu yavrulardan?

Özel mesaj yolladım size Özgür Bey kontrol edin.

mrb arkadaşlar bu kuşlar satıldımı en son 16- ocakta cevaplamışlar sonrası yok bilen varsa bi cevap lütfenn..--??

Hayirli satislar. Sadece sut beyazane istiyorsunuz ogrenebiliiyim bide cinsiyetini ogrenirsem sevimirim

arkadaşlar kuşlar bende duruyor sanıyorum 7 adet kaldı cinsiyet henüz tam kesin bişey söyleyemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri