Karadeniz Pet

Ankara'dan Yavru Alınmış Takımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkürler hocam duruma göre iletişime geçerim sizinle.

Rica ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
Numaranizi ozelden yazarmisiniz sizin kuslariniz icin uye olduk:) wapsaptan konsalim detayli

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
Maasallah... Kuslari cok begendim. Uzak olmasaydi kesinlikle alirdim :(

Maasallah... Kuslari cok begendim. Uzak olmasaydi kesinlikle alirdim :(

Teşekkür ederim. Umarım size yakın bir yerden dilediğiniz kuşları bulursunuz.

dinlendirilmeleri sona erdi. Yuva kapaklarını açtım. Yakında yumurtlayacaklar: Yumurtladıkları an ilan çekilecektir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:13 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:13 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
MaşaAllah çok güzel kuşlar hayırlı satışlar diliyorum abi. Haziran-Temmuz civarı olmuş olsaydı kaçırmazdım :)

MaşaAllah çok güzel kuşlar hayırlı satışlar diliyorum abi. Haziran-Temmuz civarı olmuş olsaydı kaçırmazdım :)

Teşekkür ederim. Umarım en yakın zamanda istediğin kuşları alırsın. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

İlan günceldir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri