Karadeniz Pet

Ankaralı Coskun Benim kuşları çiftleştiriyor

CNK TC

Emektar Üye
Evet arkadaşlar inanmazsınız ama ne zaman ankaralı coskundan ankaranın bağlarını açsam kuslar çiftleşiyor bu nasıl bir durumdur hala anlamadım şaşırdım kendimde tekrar tekrar actım ve gözlemledim :D

artık ankaralı coşkun'a da bir yavru gönderirsiniz artık, hak etmiş :D

artık ankaralı coşkun'a da bir yavru gönderirsiniz artık, hak etmiş :D

Gerçekten sürekli dinletiyorum hem oynuyorlar hemde gercekten erkek gözleri bembeyaz olup dişinin üstüne cıktı sürekli ... Sürekli ötüyorlar sürekli ciftleşiyorlar ankaralı coskunda simdi yine actım yine ciftleşti acaba dengesizlik mi var benm kuslarda normal mi bu durum sizinkilerde ciftleşiyor mu sürekli benim bildigim 1 kere ciftleşir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Yarın deneyeceğim :)

benim normalde kuslar sesi cok seviyor sarkı acıyorum onlara sürekli cıldırıyorlar ya da tv acıyorum cıldırıyorlar ama rastgele ankaralı coskun dinliyordum bi baktım dişi erkege yanaşmaya başladı erkek de üstüne cıkmaya calıstı ve cıktı sonra hep tekrar yaptım artık ben üremenin yolunu buldum gibi tekrar 15 dk dır ankaralı coskun ankaranın bağları calıyorum 3 kez ciftleştiler bu sarkıyı tekrar tekrar alıp :D

halbuki geçen daha kuluckadan yeni cıktı benm kus tabi ilk kuluckasıydı ve boştu yumurtalar aldım

bu ara bahardan mıdır nedir bi arkadasın kuşları da ters çiftleşmiş diye okudum :)

[MENTION=893]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION]
Benim kendi dinlediğim müzikte bunlar zina yapıyor yok böyle birşey . Hala kur yapıyor ama artık bende aynı müzigi sara sara sıkıldım yahu . [MENTION=7564]Bedirhan KARAKOÇ[/MENTION]
valla bende bilmiyorum kardeşim :) bunlar iyice kızışmıslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

[/COLOR [MENTION=893]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION]
Benim kendi dinlediğim müzikte bunlar zina yapıyor yok böyle birşey . Hala kur yapıyor ama artık bende aynı müzigi sara sara sıkıldım yahu .
[MENTION=7564]Bedirhan KARAKOÇ[/MENTION]
valla bende bilmiyorum kardeşim :) bunlar iyice kızışmıslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

bu ara bahardan mıdır nedir bi arkadasın kuşları da ters çiftleşmiş diye okudum :)

valla ben kendi kuslarımdan sonra artık her yazılana inanarım yapmıcakları şey yoktur yapmıslardır.

3 kez çiftleştirdim ankaranın bağları ile

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Bu sefer irem delici - zorun ne sevgilim actım bunda da sabah çiftleşmelerini yaptılar ben anladım bunlar müzik seciyor ve çiftleşiyorlar beğendikleri müzikte :D

müzikle çiftleştirme

çok iyi ya bi denemeli ne tür müzkten hoslanıyorlar sonrası iş tamam çıksın yavrular..

Senin kuşların memleketi ankara demekki belli oldu :) Bende horon falan acayım bari :D

Arada Degişiklik Yap Huseyin Kagittan Hayati Tesbih Yapmışımla Ankarali ibocandanda Adam Gibi Seven Yar Angarada Kalmadi Sincanlı Mustafadanda Baharları Kışları Dinlet aNGARALI gardaşlarıma iyi bak .))

Gerçekten sürekli dinletiyorum hem oynuyorlar hemde gercekten erkek gözleri bembeyaz olup dişinin üstüne cıktı sürekli ... Sürekli ötüyorlar sürekli ciftleşiyorlar ankaralı coskunda simdi yine actım yine ciftleşti acaba dengesizlik mi var benm kuslarda normal mi bu durum sizinkilerde ciftleşiyor mu sürekli benim bildigim 1 kere ciftleşir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

benim normalde kuslar sesi cok seviyor sarkı acıyorum onlara sürekli cıldırıyorlar ya da tv acıyorum cıldırıyorlar ama rastgele ankaralı coskun dinliyordum bi baktım dişi erkege yanaşmaya başladı erkek de üstüne cıkmaya calıstı ve cıktı sonra hep tekrar yaptım artık ben üremenin yolunu buldum gibi tekrar 15 dk dır ankaralı coskun ankaranın bağları calıyorum 3 kez ciftleştiler bu sarkıyı tekrar tekrar alıp :D

halbuki geçen daha kuluckadan yeni cıktı benm kus tabi ilk kuluckasıydı ve boştu yumurtalar aldım

yumurtlama bitene kadar sürekli çiftleişirler :D

ankaranın bağları haa :D

6. çiftleşme geldi ben anladım ki bu şarkı ile alakası yok yani yeterki müzik aç çiftleşiyorlar ..

Valla nijerde vermedim Müzikle çiftleşiyor .. ANKARANIN BAĞLARINDA 3 KEZ ÇİFTLEŞTİ YANLIZ.

Ben bodrum da oturuyorum ayrıca kuslar ankaralımı bilemem buradan almıştım.

yeni bir kızıştırma yöntemi bulmuşsun :D

yeni bir kızıştırma yöntemi bulmuşsun :D
evet müzik açtıgımda çiftleşiyorlar hemde önümde çekinmeden ...
Yanlız yine çiftleşme geldi fakat erkek dişinin şeyine getiremiyor döllenme olmucak gibi yine yumurta gelirse boş gelecek gibi.

Son düzenleme:
Artık kıyamet vakti geliyor kuşlar tersinden çiftleşir olmus .. vay be .

Benimkilerde müziklen beraber arka arkaya çiftleşir oldular zina işliyorlar paso.

Geri