Karadeniz Pet

ankaralilar yardim

baykus

Yeni Üye
Arkadaşlar ben memurum ankaraya tayinim çıktı, kızılaya yakin bir yerden ev tutmak istiyorum ancak nerden tutacağım bilemedim kiralar çok pahalı siz nereyi onerirsiniz vaktim dar acil yardim bekliorum

kızılaya yakin dikmen tarafindan bula bilirsiniz

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kızılay'a aslında artık her yer yakın :) Metro ile her yere ulaşım max. 30 dk

Yenimahalle nasıl biyer uzakmi kizilaya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

Tesekkur ederim muhammet bey saolasin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

Kira olarak ta max 600 verecek durumdayim

600 yenimahaleden rahat bulursun guzel yer yenimahalle muhammet dedi gibi her yer yakin kizilaya ama dikmen hemen yani ulasımdan kasstın 30dk ise buluruz ev yenimahalleden kaç kişisniz bekarmisin evlimi? yenimahalleden metro ile 10dk kızılay

Son düzenleme:
Merhaba Nerede memursun ... Saime kadın veya Abidinpasa tarafından da tutabilirsin

Arkadaşlar ben dikmende memurum bekarim tek kalcam

Polismisin nerde memursun mahsuru yoksa?

Dikmen de memursan ve tek kalacak san yine Dikmen tarafından güzel bir ev bulabilirsin 600 veya 650 civarında ....

Haklisin sirf kızılaya yakın diye eski evlere abartı kira istiyolar

Netten baktım ama giriş kat çok eski binalar var 650 civari

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:46 --

Netten bakıyorum hürriyet emlak sitesinden eski ve pahalı evler gosterio

Mamak tarafina bak o zaman metroya yakın yerler 4 dk sürüyor Kızılay a gelmesi Demirlibahce civari

bekar olmasan ben sana yenimahalleden işini görecek 500 e ev bulurdum da bekara vermiyolar.)

Yeni evlere güç yetmiyor 700 800 civarı genelde

Nasıl yapiyim beyler kafam çok karisik geldiğimde pişman olmaya başladım Eryaman keçiören dolar ama çok yorucu olacak mesafe uzun

ne kadar zamanin var ben sana yarin tanidim emlakcilarin telini aliyim sana burdan yaziyim ara yardimci olsunlar ?

Hangi kurumda çalışıyorsun özel olmazsa

Esyalarim afyonda ne kadar zamanım var 4 gün ama bulamazsak polis evinde bi müddet daha kalirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

Emniyet mensubuyum

Neredeyse 2 vesait yapmak zorundasın

Geri