Karadeniz Pet

ankaralilar yardim

Nixmare kardeş serhat kardeş ve diğer arkadaşlar napim peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Mamak hoşuma gitmedi yeni mahallede bekara ev vermiolar nasıl olcak

Bu durumda en mantıklı olan eğer tek yaşıyorsanız cumartesi pazar günü emlakçı veya sade kiralayan kişilerden Dikmen tarafında eli yüzü düzgün bir ev bulmak olur.... Çünkü uzak bir yer tutmaya kalksan iki otobüs veya dolmuş yaparsın hem de sabah trafiği olur ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Mamak in neresi hoşuna gitmedi ben saimekadinda oturuyorum bende davet kurumunda çalışıyorum metroya yürüme mesafesi 10 dk Kızılay a gelmem 4 dk sürüyor metro ile

Peki allah razi olsun arkadaşlar yine fikirlerinizi olursa paylaşın benimle yalnızım burada hicbiyerde bilmiorum sagolun

Tamam kardeşim ihtiyacın olursa özelden veya normalden mesaj atarsan yardimci olmaya çalışırız ....

Mamak pek tekin gelmedi ne biliyim belki de kotu yerlerde dolandim anadolu imam hatipin oralarda köprünün oralarda dolandim biraz

Ben yarin bir bakacam tanidik emlakcilara bu taraflardan ev

Tesekkur ederim serhat kardeş ozelden yazicam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Nixmare kardeş allah senden de razi olsun bekliyorum haberlerini

Oralar biraz yıkılma aşamasında bende Şehitliğin orada oturuyorum

Nette durali mahallesinde evler var yeni ama orada uzakmis

Evet duralı alıc mahallesinde güzel evler yaptılar ama çok uzak

Geri