petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

anlam veremedim...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer aktan tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar dişi diye yorumladığımız kuşum erkek olanın üstüne ayaklarıyla basıyor ve çiftleşmeyi dişi yapacak gibi sanki erkeğin üstüne çıkıyor kanat çırparak.tam tersi olması lazım değilmi erkek bunları yapar diye biliyorum ama anlamadım ben bu işi:)

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    dişi çiftleşmek istediği için yapıyor :D

3. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    anladım hocam.erkek pek tepki vermiyor daha hazırmı değil.sürekli öpüşüyorlar ama

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    dişi istiyor erkek hazır değil kardeş eş tutmuşlardır ama erkek hazır değil

5. Yusuf ŞANLI
    Gizli

Resimlerini koyabilirsen bakarak yorum yapmak daha kolay olur erkek kizmamis olabilir disiye gore kucuk olabilir

6. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    evet erkek olan bir yada en fazla iki ay küçük dişiden.yavrulardı ikiside aldığımda ondan biliyorum hocam

Sayfayı Paylaş