Karadeniz Pet

Anlamadim Es Olmuslarmi

FurkanYildiz

Yeni Üye
Benimbir disi kusum vardi esinin yasli oldugunu ogrendik Cumartesi gunu bir erkek aldik dsiyi baska kafese almistik Pazar gunu 1 guna ara ile birlestirdik erkek hevesliydi yuvaya girip cikiyordu bizde birlestirelim dedik ilk birlestirdigimizde erkek disiye kurlar falan yapti disi sadece onu izledi ama bugun disi pek kur yaptirmiyorbagiriyor vurmuyor ama cirkin sesle bagiriyor erkek alt tunege iniyor bende tunsklerin birini cikartayim diyorum sizce nasil? Ve ne zaman birbirlerine alisirlar?

Benimbir disi kusum vardi esinin yasli oldugunu ogrendik Cumartesi gunu bir erkek aldik dsiyi baska kafese almistik Pazar gunu 1 guna ara ile birlestirdik erkek hevesliydi yuvaya girip cikiyordu bizde birlestirelim dedik ilk birlestirdigimizde erkek disiye kurlar falan yapti disi sadece onu izledi ama bugun disi pek kur yaptirmiyorbagiriyor vurmuyor ama cirkin sesle bagiriyor erkek alt tunege iniyor bende tunsklerin birini cikartayim diyorum sizce nasil? Ve ne zaman birbirlerine alisirlar?
Tunek en ideal sayısı 2 dir ancak bir çok uretici tek tunek kullanır uretımı kolaylastırdıgı soylenır ama ne kadar dogru bılınmez. Buyuk dişiye yavru veya genc erkek alırsan sıkıntı cıkar dişi vurur çiftleşme sanları daha az olur fotograf olursa daha dogru bilgi verilebilir

6ae28dfec8e03d3cf625932d06ad4dd2.jpg
81ce4968242d40eaa298adde4cbcd1f1.jpg

Çok çok güzel bir çift inşaallah olur bunlardan bir şeyler

valla şimdi olur desem yalan olur olmaz desem yalan olur bunu zaman gösterir birbirine uyan kuşlar genelde anlaşırlar anlaşmayan kuslar biraz nadirdir o yüzzden zaman göstercek anlasıp anlaşmamalarını

Geri