petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anlaşacaklarmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Karslıı tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Karslıı

Karslıı Guest

Herkese Selamlar !
    Arkadaşlar evde tek olarak beslediğim erkek bir muhabbet kuşum vardı yaklaşık 1- 1,5 yaşlarında. Evde fazla vakit geçiremediğim için muhabbetimin yalnız kalmasına gönlüm el vermedi, gittim bi tane arkadaş alayım dedim 6-7 aylık güzelinden bir dişi getirdim eve. İlk başta benim kuş konuşayım dedi akrobasi hareketleri falan yapıyor kuşa ,ben istediğimde yapmaz :D

Neyse bunlar anlaşacaklar iyi arkadaşlar falan derken 2. günün ardından küs gibi kafesin içinde biri bi köşede diğeri başka köşede muhabbet ettiklerine de pek rastlamadım .:rolleyes:

Ne yapmalıyız , durum nedir beni bilgilendirseniz çok sevinirim ,

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Karslıı

Karslıı Guest

Dışarıda geziyorlar şimdi kafese girdiklerinde olabilir :)

4. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

bende ığdırlıyım üstat :D karsın nereisnden ben ama doğma büyüme istanbul

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    İlk anda birbirlerine çok kur yaparlar sonra durulurlar zamanlada birbirlerine alisirlar maşallah kuşlarınıza

6. Karslıı

Karslıı Guest

Merkez derler de gidip görmek nasip olmadı be :) Tanıştığımıza memnun oldum bu arada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim . Yavru alsak mutlu oluruz belki ama şimdilik asıl derdim canlarının sıkılmaması , mutlu olmaları inşallah bi sıkıntı çıkmaz .

7. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27

bende hg :D tekraradan

8. Karslıı

Karslıı Guest

Hoşbulduk :)

Sayfayı Paylaş