Karadeniz Pet

Anlaşacaklarmı

• Konbuyu başlatan Karslıı
  • Başlangıç tarihi
K

Karslıı

Guest
Herkese Selamlar !
Arkadaşlar evde tek olarak beslediğim erkek bir muhabbet kuşum vardı yaklaşık 1- 1,5 yaşlarında. Evde fazla vakit geçiremediğim için muhabbetimin yalnız kalmasına gönlüm el vermedi, gittim bi tane arkadaş alayım dedim 6-7 aylık güzelinden bir dişi getirdim eve. İlk başta benim kuş konuşayım dedi akrobasi hareketleri falan yapıyor kuşa ,ben istediğimde yapmaz :D

Neyse bunlar anlaşacaklar iyi arkadaşlar falan derken 2. günün ardından küs gibi kafesin içinde biri bi köşede diğeri başka köşede muhabbet ettiklerine de pek rastlamadım .:rolleyes:

Ne yapmalıyız , durum nedir beni bilgilendirseniz çok sevinirim ,

İlk anda birbirlerine çok kur yaparlar sonra durulurlar zamanlada birbirlerine alisirlar maşallah kuşlarınıza

bende ığdırlıyım üstat :D karsın nereisnden ben ama doğma büyüme istanbul

Merkez derler de gidip görmek nasip olmadı be :) Tanıştığımıza memnun oldum bu arada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

İlk anda birbirlerine çok kur yaparlar sonra durulurlar zamanlada birbirlerine alisirlar maşallah kuşlarınıza

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim . Yavru alsak mutlu oluruz belki ama şimdilik asıl derdim canlarının sıkılmaması , mutlu olmaları inşallah bi sıkıntı çıkmaz .

Geri