Karadeniz Pet

anlaşamıyorlar yardım

murat_febe

Meraklı Üye
arkadaşlar ayrı kafeslerde tuttugum dişi ve erkegi saldım 3 saattir dışardalardı 1-2 kez öpüştüler aynı kafese koydum erkek yaklaşınca dişi yine gaga atıp saldırıyor anlamadım neden ?

Ilk baslarda ufak tefek surtusme olabılır. Devam ederse ve kavga artarsa ayırın. Eş tutmamıstır.

Ilk baslarda ufak tefek surtusme olabılır. Devam ederse ve kavga artarsa ayırın. Eş tutmamıstır.

peki hocam erkek olan hiç dişiye yanaşmıyor bugün saldım dişi erkege yaklaştıda öpüştüler 1-2 defa onun dışında erkek hiç kovalamıyor dişiyi neden acaba ?

kafese koyunca dişi erkegi gagalıyor

Son düzenleme:
O zaman eş tutmuş gibi. Dışarıda öpüşme varsa kafeste kavga varsa kafes kıskançlıgındandır. Ilk once erkegı kafese atmalısınız kı hakımıyet onda olsun. Erkek pasıfse dısı buyuk olabılır. Foto ekleyın.

O zaman eş tutmuş gibi. Dışarıda öpüşme varsa kafeste kavga varsa kafes kıskançlıgındandır. Ilk once erkegı kafese atmalısınız kı hakımıyet onda olsun. Erkek pasıfse dısı buyuk olabılır. Foto ekleyın.

hocam dişi 10 aylık yavrudan yetiştirdim ondan eminim erkekte o yaşlarda diyi aldım fotoları bide erkegi yaklaşık 5 gündür dişinin şinmdiki durdugu kafeste tutuyordum dişiyi başka bi kafese aldım arasınada karton koydum birisi birbirini görmesinler demişti bugün saldım öpüşünce aynı kafese alayım dedm
rnuoojoa.jpg
qpe2x98h.jpg

Kuşlar güzel ve kızışmış. Umarım eş tutar ve yavru alırsınız.

yalnız salmamanızı öneririm..enerjilerini ve ilgilerini birbirlerine saklasınlar..

yalnız salmamanızı öneririm..enerjilerini ve ilgilerini birbirlerine saklasınlar..

dostum ayrı kafeste duruyorlardı anlaşıcaklarmı diye saldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

şimdi öpüştüler 5 dk sonra dişi yine gagaladı erkeği anlamadım eş tuttularmı tutmadılarmı ?

Geri