petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anlaşmalı Pvc Kafes Üreticisi

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Şevki KOCAOĞLU tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese selamlar.. benim naçizane bir isteğim, bir önerim olacak.. malum hemen hemen herkes belli zamanlarda pvc kafes olsun tel kafes olsun ihtiyaçları olabiliyor.. anlaşmalı yada site üyelerine özel bir kafes yaptırabileceğimiz, tamir ettirebileceğimiz veya isteyecebileğimiz bir kafesçimiz olsa nasıl olur? yada burdan birinin vasıtası ile yine uygun fiyatlarda bu isteklerimizi gerçekleştirebileceğimiz bir üreticimiz olsa fena olmaz herhalde?

yada varda yoksa ben mi bilmiyorum???

2. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aslında bu konu iyi olmuş bu konuda tanıdık marangoz vs. arkadaşlar var. daha uygun ve daha makul bir fiyata yapma imkanımız olabilir.

3. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
  4. hyalgin

hyalgin New Member

Beğenileri:
    0
    sağlam güvenilir kargo yapabilecek işini de her zaman aynı titizlikte yapabilecek biri olursa herkesin uyacağına eminim.

5. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    aslında bir çok pvc üreticisi var ama fiyatlar 3 aşağı 5 yukarı aynı ve dediğiniz gibi güvenilir fakat ben siteye özel indirim yapabilecek bir firma olması daha iyi olur..

Sayfayı Paylaş