petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anlayanlar Bir Yardım Lütfen Kafese Girmiyor, Uyuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Öztaş tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Hakan Öztaş

Yeni bir kuş aldım. Bir kaç gün oluyor. Kafesinden çıktı çok şükür hiç bir yere çarpmadan çok güzel uçuyor. Lakin konduğu her yerde uyuyor. Koltuk, parke, yastık üzeri.. Güvendiğim bir pet shopa götürdüm, çok tatlı ve gayet sağlıklı yalnız tüy döküyor dedi ve vitamin verdi. sıcaklardan ve tüy dökmesinden dolayı uyuyordur dedi. bu uyumasından korkuyorum ister istemez. ve beş altı saat oldu kafesine girmiyor, elimden yem yedi bir kere doydu diyelim susamıyor mu da :) hatta kafeste tüneklerden birinin ucu hafif dışarda, içine girmeden orada uyuyor.

Bir problem mi var acaba sevgili muhabet kuşu severler..

2. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tüy dökümünde huzursuz olurlar.yinede vitamini eksik etme.sürekli ilgilen

3. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Kafesini ko duygu veya uyudugu yere yakin koy bnmde ayni sorun vardi girmiyolardi kafesi perdenin yanina astim ciktiklari gibi girmesini biliyolar

4. Hakan Öztaş

tamam hocam teşekkür ederim. kuş sesi açtığımda çıldırıyor, öbür türlü uyuyor, ama normaldir diyorsan problem yoktur. :)

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Dinlendiklerinde tüy dökümünü daha çabuk atlatırlar. Haftada 2 gün vitamine devam.
    Güle güle besleyin.

6. Hakan Öztaş

Bana verdikleri vitamin farklı sanırım, üç günde bir suyunu değiştir ve içine dört damla damlat dedi adam hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Yaptım, bu sefer de kafesinin yanında uyuyor tenezzül etmiyor ki içine bir girsin. Elime alıp sokmak istemiyorum korkmasın diye. Artık o girene kadar bana uyku yok. :)

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  8. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

Kafese sevdigi yiyecek ( elma havuc marul) veya sevdigi oyuncagi kandirman lazim hayvani bide bole dene

9. Hakan Öztaş

Alalı bir kaç gün oldu hocam, sevdiğini bildiğim tek şey uyku. Yastık mı koysam derken nihayet girdi ve uyumaya aynen devam :)

Sayfayı Paylaş