Karadeniz Pet

Anlayanlar Bir Yardım Lütfen Kafese Girmiyor, Uyuyor

• Konbuyu başlatan Hakan Öztaş
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan Öztaş

Guest
Yeni bir kuş aldım. Bir kaç gün oluyor. Kafesinden çıktı çok şükür hiç bir yere çarpmadan çok güzel uçuyor. Lakin konduğu her yerde uyuyor. Koltuk, parke, yastık üzeri.. Güvendiğim bir pet shopa götürdüm, çok tatlı ve gayet sağlıklı yalnız tüy döküyor dedi ve vitamin verdi. sıcaklardan ve tüy dökmesinden dolayı uyuyordur dedi. bu uyumasından korkuyorum ister istemez. ve beş altı saat oldu kafesine girmiyor, elimden yem yedi bir kere doydu diyelim susamıyor mu da :) hatta kafeste tüneklerden birinin ucu hafif dışarda, içine girmeden orada uyuyor.

Bir problem mi var acaba sevgili muhabet kuşu severler..

tüy dökümünde huzursuz olurlar.yinede vitamini eksik etme.sürekli ilgilen

Kafesini ko duygu veya uyudugu yere yakin koy bnmde ayni sorun vardi girmiyolardi kafesi perdenin yanina astim ciktiklari gibi girmesini biliyolar

Dinlendiklerinde tüy dökümünü daha çabuk atlatırlar. Haftada 2 gün vitamine devam.
Güle güle besleyin.

Bana verdikleri vitamin farklı sanırım, üç günde bir suyunu değiştir ve içine dört damla damlat dedi adam hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Kafesini ko duygu veya uyudugu yere yakin koy bnmde ayni sorun vardi girmiyolardi kafesi perdenin yanina astim ciktiklari gibi girmesini biliyolar

Yaptım, bu sefer de kafesinin yanında uyuyor tenezzül etmiyor ki içine bir girsin. Elime alıp sokmak istemiyorum korkmasın diye. Artık o girene kadar bana uyku yok. :)

Bana verdikleri vitamin farklı sanırım, üç günde bir suyunu değiştir ve içine dört damla damlat dedi adam hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Yaptım, bu sefer de kafesinin yanında uyuyor tenezzül etmiyor ki içine bir girsin. Elime alıp sokmak istemiyorum korkmasın diye. Artık o girene kadar bana uyku yok. :)

Kafese sevdigi yiyecek ( elma havuc marul) veya sevdigi oyuncagi kandirman lazim hayvani bide bole dene

Geri