petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Anlayanlardan yardm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın
    Gizli

Selam Kolay Gelsn aRkadaşlar benim dişi sürekli yuvada yemek yemek için çıkıyo gerisi yuvada ve bazen yuvaya girip hemn çıkıyo hemn girip çıkıyo bunu devamlı tekrarlıyor ( bazen ) ama çiftleşip çiftleşmediklerini bilmiyorum. Dün erkek olan dişinin kuğruğunu ısırıyordu felan. Yrdım edebilrsenz sevinirm.

2. Süleyman Aydın
    Gizli

anlayan kimse yokmu

3. aleynaa
    Gizli

aleynaa Guest

ben anlamam ama eğer çiftleşmişlerse zaten yakında yavrular olur :)

4. Süleyman Aydın
    Gizli

bende onu sruyorm ciftlesmisler mi dye

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kuş sakince tünekte dururken foto çekebilir misiniz?

6. Süleyman Aydın
    Gizli

ah mehmt hocam kus bugunlerde vahsilesti kafese yanastiqin gibi ucmaya basliyr bunlri zor cektim ama sakince cekmeye calişacam..

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    eğer sakin bir fotosu olursa net cevap verilebilir şimdilik birşey anlaşılmıyor pek..

8. Süleyman Aydın
    Gizli

Hocam anlaşılması Gerekeni bana söylerseniz ben size ewet hyr desem çünkü durmuyor yernde arsız.

9. Mehmet ŞEKER
    Gizli

bu resimle karşılaştır.

10. Süleyman Aydın
    Gizli

yuzde cekilme var ama kuyruğu bilmiyorum çünkü yerinde durmuyor bide kıç bölgesinin etrafını soymuş bu da bir belirtidr. değilmi

Sayfayı Paylaş