Karadeniz Pet

Anne altından çıkmış kuş yardım!!

• Konbuyu başlatan sampiyon
  • Başlangıç tarihi
S

sampiyon

Guest
Arkadaşlar yuvadan daha yeni çıkmış bir kuş var suan elimde ama sırtında az bir yerde tüy yok neden daha 1 aylık bile değil nerdeyse ama

Darbe yemis

ne darbesi ve ölür mü :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

ölür mü yardım edin lütfen aldığım yer baya iyi bir yerdi :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

kardeş ne olucak yardım et :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Guncellllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Yardım !!!!

ne darbesi ve ölür mü :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

ölür mü yardım edin lütfen aldığım yer baya iyi bir yerdi :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

kardeş ne olucak yardım et :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Guncellllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Yardım !!!!
bişi olmaz. Ayırma şimdi annesinden

Geri