Karadeniz Pet

Anne-baba 9 yavruya bakabilir mi?

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye
Arkadaslar ilk kuluckasinda 5 adet yumurtlayan ciftim suan o yumurta yapti buna bakabilirmi bu kadar yavruya ne yapmaliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

9 yumurta yapti yukarida yanlis olmus

Insallah bakarlar sagolun

Bence baka bilir amam boşlarda vasardır

Hepsi dolu gibi ama bakalim hayirlisi artik

Bakarlar hergün mamaları nı verin ihmal etmeyin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah helal olsun ona çevire bilir hepsi çıkarsa bakar sanırım, takviyeleri de yaparsınız,

Elimden gelenin en iyiisini yapicam artik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

Arkadaslar yumurta 10 oldu kontrol ettim hepsinde damarlar olusmus

Heyyu masallah 10 yumurta dile kolay ..insallah sag saglim yavrular cikar ve yeme duserler.

Insallah kardesim olmadi diger ciftin altina atarim bakarsa onda da bir yumurta var ilk kuluckasi 3 tane yumurtayi yedi

Yavrulara bakım işi sizin Ebeveynlere bakmanızla doğru orantılıdır.Siz onlara iyi bakarsanız onlarda yavrulara çoook rahat bakar. [MENTION=12616]akoc01[/MENTION]

Surekli mama destegi yapacam insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Arkadaslar benim kuslar masallah diyelimde neden boyle iki ciftte altlarinda yumurta olmasina ragmen 1 hafta sonra tekrar yumurtlamislar ne olacak bu yumurtanin sonu yaw

Maşaallah bereketli üretimler yavrular çıkınca bol bol mama verin ben bakacağını düşünüyorum

Anne bakar insallah da simdi 10 yavru cikacak onbirinci 1 hafta sonra cikacak onu nasil yapacam

Anne bilir işini hangisini hangi oranda besleyeceğini bilir inşaallah hepsini büyütür

Insallah kaybetmeyiz hicbir yavruyu

Insallah yumurtalara baktim hepsinde damrlanma olusmus bakalim 1 hafta 10 gun icinde baslayacak bebisler cikmaya diger ciftim de 8 yumurta yapti ilk kuluckasinda masallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

Birer yumurta daha geldi arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Ne olacak bunlarin sonu yaw surekli yeni yumurta geliyor

Geri