Karadeniz Pet

Anne baba rainbow ama ben turkuaz çıktım :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba

büyük bir hevesle beklediğim yavru ya bugün kavuştum. ingiliz kuş bakmaya gittiğim üretimhanede daha yeni tüylenmişken çarpıldım ona. 20 gündür yuvadan çıkıp yem kırmasını bekliyordum gün bugüne kısmetmiş :)

anne baba orjinal rainbow. kardeşide rainbowmuş ama o ölmüş malesef bu güzel kızımız da turkuaz olmuş. fotolar da belli olmuyor ama turkuazının içinde yeşil sarı gölgelere sahip. yavru tüyünü atınca daha güzel ve parlak olacak işallah.

yerliler kadar ufak ve minik. ilerleyen zaman da kendisine rainbow bir eş alıp rainbow bebeklere sahip olacak işallah.

uv947.jpg

uv95v.jpg

bir sıkıntımız var yalnız tek kaldığında kafesi dağıtıyor :/

ercan yaptın yine yapacağını.çok güzelmiş maşallahh.istanbula gelirkende böyle güzel hareketler bekliyoruz :)

ercan yaptın yine yapacağını.çok güzelmiş maşallahh.istanbula gelirkende böyle güzel hareketler bekliyoruz :)

sağol :) rainbow kanı taşıdığından rainbowla eşleyeceğim ve aralıkta istanbul a getiriyorum bunu :)

rainbow noluyo ya biri açıklayabilir mi ?

rainbow zaten biliyorsun gökkuşağı demek tüm muhabbet renklerini bünyesinde barındıran oparlak renkli sarı kafalı muhabbetler. değerlidirler fiyat olarak bazen showları geçenleri var. google yazarsan burdan daha çabuk bilgiye ve fotoya ulaşabilirsin.

gözleri niçin kocaman bunların ?

20 günlük daha :) ama evet diğer yavrulardan daha yuvarlak ve büyük gözleri ama kendi küçük bi tür o yüzden olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

anladım özel hediyeydi bu :)

evet :) ama tek kalamıyor hemen bağırmaya başlıyor ordan oraya atıyor kendini o yüzden yakışıklı bi sevgili yapıp getiricem buna

20 günlük daha :) ama evet diğer yavrulardan daha yuvarlak ve büyük gözleri ama kendi küçük bi tür o yüzden olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

evet :) ama tek kalamıyor hemen bağırmaya başlıyor ordan oraya atıyor kendini o yüzden yakışıklı bi sevgili yapıp getiricem buna

şimdi tam süper oldu.bencede.bir kuşun nesi var iki kuşun sesi var ahahahahaha

çok sağlıklı bakımlı duruyor ama maşallah

sağol :) bunu aldığım bayanın üretimhanesini görmeniz lazım normalde ingiliz üretiyor sadece bu ilk rainbow merak yavrusu istedim kıramadı verdi. üretimhanede ki kafesler min. 1,5 m ye 1 metre ve tertemiz bir üretimhane

Konunuzla alakasız ama bu kusun anne babası rainbow dediğiniz icin sorma ihtiyacı hissettim :)
Bunlar benim kuşlarım ve sizinkine cok benziyor. Bunlarda da rainbow kanı olabilir mi ?
Karinlarinda mavi ve beyaz tonlar var karisik.
de7a6apu.jpg
6amesygy.jpg

Yoksa bildigimiz yerliler mi :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Konunuzla alakasız ama bu kusun anne babası rainbow dediğiniz icin sorma ihtiyacı hissettim :)
Bunlar benim kuşlarım ve sizinkine cok benziyor. Bunlarda da rainbow kanı olabilir mi ?
Karinlarinda mavi ve beyaz tonlar var karisik.
de7a6apu.jpg
6amesygy.jpg

Yoksa bildigimiz yerliler mi :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

kuşlar parçalı yerli kuşlar ve anne babayı bilemeden birşey denilemez

Maşallah ustam güzel kuşlar..

Oyy gözlere bap parıl parıl parlıyo kocaman gözler :d