Karadeniz Pet

anne baba ve yavruları :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar Çek çiftimin yavrularını sizlerle paylaşmak istedim..Umarım beğenirsiniz :)

ojjrc7.jpg

1phsuf.jpg

2yopoiv.jpg

5mjxad.jpg

MaşALLAH Serkan abim çok tatlılar Rabbim nazarlardan korusun inşALLAH :)

teşekkürler Muhammet

allah analı babalı büyütsün bu yavrularında inşallah yavrularını görürsün maşallah .

herzamanki gbi maşşallah kardeşim kuşlarına.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar

senelerdir alamadım yavru ama hep sabırsızlıgımdan ötürü paso eş degiştirip durdum bide yumurtalı eş kuşlarım dişi erkegin kafasını yiyerek öldürdükten sonra sogumuştum ama işte duramadım tekrardan başladım inşallah bu sefer olur :)

Kuslarinizi yavrudan eş yapıp yetistirin daha hızlı yavru alırsınız

valla annem izin verse güzel bi salma tarzı veya box kafeslerden yapıcamda anca 2 çifte zor katlanıyor bide yavru var işte aslında amacım salma tarzı bişi yapmak .

Ev ortamında salma üretimine gerek yok bence..en güzeli geniş kafelerde üretim

kullanmadıgımız bahcede ufak eşya odası gibi bir oda var temiz durumda kilitli duruyo oraya yapsam nasıl olur acaba hem ufak bi salma hemde box kafesler koysam salmada eş tutanı kafeslere atsam ?

Güzel olur ama orayida ısıtmak problem olmaz mi senin icin.

hmm ufoyla olabilir aslında termostatlıya acaba ne yakar .

En az 200 tl yakar ..maddi gücün yeterli ise yap derim.

valla katlanıcaz artık canları saolsunda yapıcak bişi yok .

zaten bunları yapmam 1 ayı bulur 3 ay gibi falan yanar ufa . mayısın sonuda ısınır havalar.

O zaman başla hemen hazırlıklara...güzel bi hobidir tabii hemen pes edip sıkılmadan

dişi erkegim kafasını yiyene kadar güzeldi yedikten sonra beni baya etkiledi bu olay ama tekrardan karar verdim yapıcam diye tabi para beklentisinden falan degil yavru muhabbetlere bayılıyorum cok seviyorum ilerlersem belkide satışınıda yaparım ufak ufak ama satmaya kıyabilirsem tabi :)

dişi erkeğinin kafasını yemiş olabilir kuş strese girmiştir yapar yada çiftleşmek istemiştir arada sorun olmuştur vs. ama bunlar gayet doğal şeyler herkezin başına gelebilir..tabiki kötü bi durum ama oluncada yapacak bişey yok..